Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Masinis UNBAN!

Šią helovyno naktį prisikels ne tik mirusieji, bet ir mūsų projekte užbaninti žaidėjai. Visiems žaidėjams suteikiamas antras šansas. (reklamuotojai ir kiti projektui pakenkę žaidėjai nebus UNBANINAMI).

Surf Combat GunXP, AutoRespawn!

Sukurtas naujas serveris, "Surf Combat GunXP, AutoRespawn", kuriame naudojami du surf_ski_2 žemėlapiai (su jail ir be jo).

KZ serveris!

Atnaujinome senąjį KZ serverį, rekomenduojame užsukti :)

Serveriai nuo šiol talpinami lietuvoje!

Perkelėme serverius į lietuvą. Nuo šiol serveriai bus matomi matomi per viešuosius žaidimo sąrašus ir sumažės visiems žaidėjams ping.

Kiečiausio Jailbreak Warden rinkimai!

Kiekvieną mėnesį renkame geriausius Jailbreak Warden. Daugiau informacijos rasite Jailbreak forumo skiltyje.
SVARBU! Nauji serveriai: Surf Combat GunXP!!
Serveriuose šiuo metu žaidžia 54 žaidėjai. (Rekordas 152 žaidėjai. )
Serverio pavadinimas
CS:GO 1v1
Žemėlapis
Caribbean Dolnma
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27016
28% 9/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Surf Combat
Žemėlapis
4fun 2020 Rampage
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27017
13% 4/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO AWP
Žemėlapis
Slaughter Hdr
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27015
33% 16/48
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Jailbreak
Žemėlapis
Moonjail
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27018
38% 12/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Deagle only
Žemėlapis
Ultra
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27020
30% 12/40
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO BHOP
Žemėlapis
Blankbody
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27025
4% 1/24
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO ⭐Public⭐
Žemėlapis
Nuke
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27027
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO KZ
Žemėlapis
Tron Global
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27021
0% 0/48
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Surf Combat GunXP
Žemėlapis
Ski 2 NO Jail Rampage
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27030
0% 0/32
Jungtis

MarksMann

Head Admin
 • Pranešimų skaičius

  189
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  13

Viskas, kas parašyta nario MarksMann

 1. MarksMann

  Del paramos serveriui

  Sveikas. Turbūt parašei ne tą ID, bet tai yra tik spėjimas. Parašyk Shelby discord (Shelby#4232), jis pasakys daugiau ir išspręs problemą. Tema rakinama, sėkmės.
 2. MarksMann

  Vac

  Atsakymas atrašytas prie bendrųjų atsiblokavimo anketų. Tema rakinama.
 3. MarksMann

  Del Microfonu

  Sveikas. Pagal taisykles negalima, tačiau tai priklauso nuo pačio prižiūrėtojo. Jeigu jis tau leidžia, o serveryje esantys žaidėjai tam neprieštarauja tada galima gavus serverio žaidėjų ir prižiūrėtojo leidimą.
 4. MarksMann

  Unban

  Sveikas, jei gali užpildyk pagal šabloną prie "atsiblokavimo anketos", kur bendrai yra. Šablonas: Savo nick'ą: Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi (Dinaminis), http://manoip.lt parodo ip adresą ir galite perkrovus routerį pasitikrinti ar pasikeičia: Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda: Serveris kuriame gavote baną: Laikas kada gavote baną:
 5. MarksMann

  Reik muzikos blet

  Sveikas. Tokio, kaip playlisto nėra, tačiau, muzikas visas gali rast csgo aplanke prie jei neklystu "RndEnd" aplanke, ten bus visos susiųstos dainos, ne vien dabartinės, bet ir senesnės, kurių dabar nebėra.
 6. MarksMann

  Dėl bano

  Sveikas. Baną gavai dėl to, jog pasikeitus tavo IP adresui sutapo su baninto žmogaus ir taip gavai baną. Administracija už šį baną neprisiima atsakomybės, tačiau jei tai yra tavo pirmasis kartas, gali būti, kad būsi atblokuotas, tad turėk kantrybės, kol serverio kūrėjai peržvelgs anketą.
 7. MarksMann

  lempinis banas

  Peržiūrėję demo nusprendėme, kad vis dėl to naudojai žaidimą palengvinančias programas. Banas išlieka, tema rakinama. Tačiau gali po 3mėn. rašyti motivacinį laišką, kodėl turėtume suteikti antrą šansą. auto-20201009-213853-awp_lego_2_shootout.dem
 8. MarksMann

  lempinis banas

  Užpildyk temą pagal šiuos punktus: Savo nick'ą: Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi (Dinaminis), http://manoip.lt parodo ip adresą ir galite perkrovus routerį pasitikrinti ar pasikeičia: Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda: Serveris kuriame gavote baną: Laikas kada gavote baną:
 9. MarksMann

  free banas

  Sveikas. Permanent ebanas buvo duotas tau nuo serverio kūrėjų už tai jog apeidinėji banus vis su kitu accountu per kitą ip. Šioje vietoje niekuo padėt negaliu. Sekmės. Tema rakinama.
 10. MarksMann

  Veronika

  Sveikas. Šią situaciją žinom, žaidėjas Veronika buvo nubaustas ir apie tai aptarta, jog tokių dalykų nebepasikartos. Jei tai pasikartos, parašyk vienam iš serverio prižiūrėtojų(ne donate) mapą, laiką ir kitas detales. Jei situacija pasikartos, bus taikoma griežtesnė bausmė ir bus nubausti visi su tuo susiję veikėjai. Temą rakinu. Gražios dienos.
 11. MarksMann

  Free ban

  Laba. Čia jau ne man spręst. Palauk serverio kūrėjų atsakymo kai tik turės laiko, turėtų peržiūrėt.
 12. MarksMann

  Free ban

  Tai va dėl to ir baną gavai, nes pasikeitus tavo Ip, jis sutapo su baninto žmogaus ir automatiškai persimetė tau. Mes už šį baną neatsakom, tačiau jei tai yra pirmas kartas, turėtum būt atbanintas, tai spręs serverių kūrėjai. Bet jei, kur dabar mokaisi ir naudoji tą internetą, jis yra dinaminis ir IP pastoviai keičiasi, atbaninus gali tekti, kad vėl gausi baną sutapus dar kartą. Bet jei yra statinis Ip, to išvengsi. Tad kantrybės ir sekmės moksluose ir žaidime!
 13. MarksMann

  Free ban

  Sveikas, tavo IP dinaminis(keičiasi kas kart perkrovus)?
 14. MarksMann

  Del bano

  Sveikas, situacija išsiaiškinta buvo discorde, dėl tolimesnių pakeitimų susisieksim
 15. MarksMann

  Unfair Banas

  Sveikas. Žaidėt tryse ant to pačio IP ar skirtingi buvo?
 16. MarksMann

  nugettikana57 report'as

  Peržvelgęs demo pamačiau, kad naudoja wallhacką. Ačiū už reportą, žaidėjas užbanintas. Temą rakinu.
 17. MarksMann

  nugettikana57 report'as

  Sveikas, peržvelgsiu demo. Dėkui.
 18. MarksMann

  Žąsinas report'as

  Sveikas, ačiū už reportą. Gal galėtum parašyt mapo laiką kada tai buvo? Kiek matau Kox čia. Peržiūrėčiau demo.
 19. MarksMann

  banai uz nieka

  Sveikas, atsiprašau, kad vėlokai atsakau, tačiau neturėjau daug laiko. Jei gali, parašyk šiuos dalykus, nes šiek tiek trūksta informacijos: Savo nick'ą: Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi (Dinaminis), http://manoip.lt parodo ip adresą ir galite perkrovus routerį pasitikrinti ar pasikeičia: Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda: Serveris kuriame gavote baną: Laikas kada gavote baną:
 20. MarksMann

  Unban

  Sveikas. Jei tai pirmas kartas, gali būti, kad būsi atblokuotas išimties būdu. Tačiau užpildyk tai prie bendrų atsiblokavimo anketų - tada peržiūrės serverio kūrėjai, nes nemanau, kad čia peržiūrės. Jei kils klausimų, parašyk man privačią žinutę. Temą rakinu Sekmės!
 21. MarksMann

  Del ip bano

  Sveikas, kad greičiau padėtume užpildyk prie "Atsiblokavimo anketų" bei nurodyk: Savo nick'ą: Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi (Dinaminis), http://manoip.lt parodo ip adresą ir galite perkrovus routerį pasitikrinti ar pasikeičia: Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda: Serveris kuriame gavote baną: Laikas kada gavote baną:
 22. Sveikas, kad padėtume, nurodyk: Savo nick'ą: Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi (Dinaminis), http://manoip.lt parodo ip adresą ir galite perkrovus routerį pasitikrinti ar pasikeičia: Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda: Serveris kuriame gavote baną: Laikas kada gavote baną:
 23. MarksMann

  UNBAN

  Sveikas. Užpildyk prie atsiblokavimų forume. Tačiau turbūt tavo internetas persijungė ir pasikeitė IP, tad sutapo IP su banintu žaidėju ir tu gavai baną taip pat.
 24. MarksMann

  Unban

  Sveikas. Mes demo neturime iš vis tokio laiko. Tačiau gali bandyti rašyti motivacinį laišką, kad unbanintume. Viską rasi prie atsiblokavimų paskirties forume.
 25. MarksMann

  Unban

  Sveikas, kai galės serverio kūrėjas atbanins.
×
×
 • Create New...