Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Rudenio renginiai

Rudens laikotarpiu serveriuose vykdomi renginiai, kuriuose galima laimėti CS:GO skin'us.

KZ serveris!

Atnaujinome senąjį KZ serverį, rekomenduojame užsukti :)

Kiečiausio Jailbreak Warden rinkimai!

Kiekvieną mėnesį renkame geriausius Jailbreak Warden. Daugiau informacijos rasite Jailbreak forumo skiltyje.
SVARBU! Nauji serveriai: MIX #2 Serveris!
Serveriuose šiuo metu žaidžia 51 žaidėjai.
Serverių rekordas 214 žaidėjai. )
Serverio pavadinimas
CS:GO ⭐Public⭐
Žemėlapis
Nirage
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27027
13% 4/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO BHOP
Žemėlapis
Aqua
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27025
13% 3/24
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO 1v1
Žemėlapis
Arena Nuke 2018
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27016
6% 2/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Deagle only
Žemėlapis
Deagle
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27020
40% 16/40
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO AWP
Žemėlapis
Deluxe D Hdr
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27015
31% 15/48
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO MIX #1
Žemėlapis
Ancient
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27023
110% 11/10
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Surf Combat
Žemėlapis
Ski 2 Rampage 1
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27017
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Jailbreak
Žemėlapis
Augment
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27018
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO KZ
Žemėlapis
Italy
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27021
0% 0/48
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO ForFun
Žemėlapis
Cyber Course
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27019
0% 0/32
Jungtis

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Šiandien
 2. MarksMann

  Dėl bano

  Labas! Užpildyk anketą pagal šabloną: Savo nick'ą: Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi (Dinaminis), http://manoip.lt parodo ip adresą ir galite perkrovus routerį pasitikrinti ar pasikeičia: Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda: Serveris kuriame gavote baną: Laikas kada gavote baną:
 3. Vakar
 4. Paskutinė savaitė
 5. Sveiki,aš žaidžiau su draugo acc o jis turėjo ban ant serverio o aš to nežinojau bandžiau eiti į deagle per jo acc ir tada pamačiau kad ban po kiek laiko prisijungiau prie savo acc prisijiungiau ir bandžiau jungtis serverį ir neleido nes tipo tas pats ip
 6. MarksMann

  Unban

  Sutikrinus IP - tavojo, ir tavo "brolio" IP yra vienodi ir jie yra statiniai. Baną gavo 09-08 dieną, tad geriausias atvejis yra jam lauki 12-08 ir tuo met pildyti unban anketą. Be to laikotarpio banas paliekamas. Tema rakinama.
 7. Runex

  Unban

  .
 8. MarksMann

  Unban

  Labas! Jei brolis gavo baną, tegu tada užpildo šią anketą: Savo nick'ą: Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi (Dinaminis), http://manoip.lt parodo ip adresą ir galite perkrovus routerį pasitikrinti ar pasikeičia: Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda: Serveris kuriame gavote baną: Laikas kada gavote baną:
 9. Runex

  Unban

  Laba diena. Norejau paklausti ar butu imanoma gauti unban, mano brolis gavo ant ip bana, ir dabar as negaliu zaist, ar reiktu kiek laiko laukt, sake nebedarytu taip.
 10. Ankstesni
 11. HotIce

  AWP Rampage.lt Ban'as

  Serveriuose negalima naudoti pašalinių/žaidimą lengvinančių programų ir kitokių funkcijų (programuojamos pelytės ir panašūs dalykai), kurios duoda pranašumą prieš kitus žaidėjus. Dėl atbaninimo - jeigu galvojate, kad esate nubaustas per klaidą, galite sukurti temą šiuo adresu -> https://rampage.lt/forumas/16-atsiblokavimo-anketos/ Tai padaryti turite per 5 dienas nuo momento kada buvote užbanintas, kitu atveju, UNBAN net nesvarstomas (įrodymai saugomi 5 dienas ir ne daugiau)!!!
 12. Savo nick'ą: N0ne Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: Rimtas kentas Pokemonas Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: Na nenaudoj third party programų, nes čia yra mano pagrindinė paskyra ir nematau esmės naudoti third party's. Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: Na neturiu. Bet turiu dar ankstesniu vaizdo įrašų kuriuose pasaudžiau nesamonių, turiu daug replay'u. DC : N0ne#2627. Galėsiu parodyt. Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi (Dinaminis), http://manoip.lt parodo ip adresą ir galite perkrovus routerį pasitikrinti ar pasikeičia: Dabar jau ne Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda : https://steamcommunity.com/profiles/76561199031365384/ Serveris kuriame gavote baną: AWP rampage.lt Laikas kada gavote baną: Nuo Rugpjūčio 28 dienos jai tiksliai pamenu.
 13. Nors anketa netvarkinga, pažiūrėjau tavo logus. IP tikrai sutapo, banas pašalintas.
 14. Savo nick'ą: Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi (Dinaminis), http://manoip.lt parodo ip adresą ir galite perkrovus routerį pasitikrinti ar pasikeičia: Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda: Serveris kuriame gavote baną: Laikas kada gavote baną:
 15. https://steamcommunity.com/profiles/76561199090813863/friends/ Banas is visu servu nes ip sutapo su banintu zmogumi
 16. MarksMann

  Gavau bana, no reason

  Labas! Baną gavai dėl to jog pasikeitus IP jis sutapo su jau baninto žmogaus IP. Kadangi IP keičiasi - paskyrą atblokavau, tačiau IP išlieka bane. Prieš jungdamasis pasikeisk IP. Tema rakinama.
 17. Savo nick'ą: no Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: console Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: nes banas buvo uz diblicate account nors as zaidziu visada ant vieno accaunto Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: ne neturiu Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi (Dinaminis), http://manoip.lt parodo ip adresą ir galite perkrovus routerį pasitikrinti ar pasikeičia: taip pasikeicia Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda: https://steamcommunity.com/profiles/76561199069824931/ Serveris kuriame gavote baną: AWP Laikas kada gavote baną: katik
 18. Nu parama tai nekazka, paremiau, pinigai nusieme o jewels i subine dingo.

  1. Show previous comments  1 more
  2. kalade

   kalade

   Tai kas daugiau mokes kronomi jai ne as ? 😄

  3. Shelby

   Shelby

   Daugiau niekas kitas ir nesugalvotu kronomis atsiskaitinėti..😀

  4. kalade

   kalade

   Vat butent 😄 kalade is da krona 😄 

 19. MarksMann

  banas

  Gana teršt forumą. Pildyk kaip pridera po mėnesio arba iš vis nepildyk.
 20. Cloudas

  banas

  gavau bana ant discord uz reklamavima nors i mano acc buvo isilauze seniau nes senai tai buvo discord nick Senelyzas#4200
 21. kada unban iš dc?

   

 22. GERAS MENTAS - MIRES MENTAS

  • Savo nick'ą: Hypexas
  • Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: Web_admin
  • Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: Nezinau viena diena atsikeliu is lovos ateinu prie pc ziuriu banas.
  • Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: Neturiu nes viena diena nieko kita diena banas
  • Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi nesikeicia
  • Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda: https://steamcommunity.com/profiles/76561199184432009/
  • Serveris kuriame gavote baną: Public
  • Laikas kada gavote baną: 2021-08-29spacer.png
 23. 3ch0o

  Mix Žemėlapiai.

  1. Kokio(ių) žemėlapio(ų) norite?: De_Tuscan - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=312199550 De_Mirage_Senukas(de_cpl_strike) - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=123769103&searchtext=de_cpl_strike Cs_Assault - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=125432575&searchtext=assault De_Aztec - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=125438072&searchtext=aztec 2. Kodėl jūsų manymu šitas(ie) žemėlapis(iai) turėtų būti įdėtas(i)?: Nostalgija nuo CS 1.6, CSS ir CS:GO ir šiaip būtu neblogai prisiminti neblogus senus map kurie jau gan senokai pašalinti iš map pool'o. 1. Kokį(ių) žemėlapį(ių) norite panaikinti iš mix serverio?: De_Tuscan(new rework) 2. Kodėl jūsų manymų šitas(ie) žemėlapis(iai) turi būti išiimti?: Neveikia radaras šitame map'e ir šiaip niekas nenori jo votinti.
 24. -Lordis

  AWP serverio dainos

  Galite ir toliau kelti savo topines dainas, kurias norite išgirsti ir serveryje. Greitu metu dainų playlist'ą atnaujinsime!
 25. Viską aiškiai atrašiau čia: Tema rakinama.
 26. Ip sutapo su banintu zmogumi. mano steam https://steamcommunity.com/profiles/76561199090813863/home
 27. Bled kebaba nuoriu

   

 28. Anketa pildoma čia kuriant naują temą: https://rampage.lt/forumas/16-atsiblokavimo-anketos/ Naudojant šį šabloną: Savo nick'ą: Nick'ą to, kuris jus užbanino ar kitaip nubaudė: Parašyti, kodėl manote, kad buvo klaida: Turint įrodymus, kurie gali pasitarnauti jūsų naudai, juos įkelti: Ar jūsų interneto IP adresas pastoviai keičiasi (Dinaminis), http://manoip.lt parodo ip adresą ir galite perkrovus routerį pasitikrinti ar pasikeičia: Jūsų SteamID arba Steam profilio nuoroda: Serveris kuriame gavote baną: Laikas kada gavote baną: Temą rakinu. Pildyk atsiblokavimo anketą pateiktoje skiltyje aukščiau.
 1. Rodyti daugiau veiklos
×
×
 • Create New...