Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Rampage jau greitai vieneri metai!

Serveriai nuo šiol talpinami lietuvoje!

Perkelėme serverius į lietuvą. Nuo šiol serveriai bus matomi matomi per viešuosius žaidimo sąrašus ir sumažės visiems žaidėjams ping.

Kiečiausio Jailbreak Warden rinkimai!

Kiekvieną mėnesį renkame geriausius Jailbreak Warden. Daugiau informacijos rasite Jailbreak forumo skiltyje.
Serveriuose šiuo metu žaidžia 58 žaidėjai. (Rekordas 136 žaidėjai. )
Serverio pavadinimas
CS:GO Surf Combat
Žemėlapis
Ski 2
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27017
22% 7/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO ⭐Public⭐
Žemėlapis
100hp
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27027
16% 5/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO COD - NEW MOD!!!
Žemėlapis
Dust 2
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27021
6% 2/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO 1v1
Žemėlapis
Yard
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27016
53% 17/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Deagle only
Žemėlapis
Deagle 5 2015
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27020
43% 17/40
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO AWP
Žemėlapis
Summer Surf
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27015
21% 10/48
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Surf Timer [Tier 1 -6]
Žemėlapis
Healthy
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27030
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Jailbreak
Žemėlapis
Jail Umbrella
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27018
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Bhop
Žemėlapis
Khufu
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27025
0% 0/24
Jungtis
Serverio pavadinimas
CSS ForFun
Žemėlapis
Arcs Multigames
Serverio IP adresas
css.rampage.lt:27015
0% 0/32
Jungtis

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Paskutine valanda
 2. Šiandien
 3. Sveiki turiu nusiskundimų apie Mysa su savo t-admin erelioja, padariau 2fk iškarto dėjo 120min bano nors aš ruošiausi duot fd, ir aš jy yžeidžiau ir dėjo belekiek minučių mute čia taip galima, ir Mairuoniui sakė taip pat buvo tai nežinau jis čia bando visus servo žaidėjus užbanint, kad jie neateitų y servus?
 4. Vakar
 5. Paskutinė savaitė
 6. Jūsų vardas žaidime: Dynamit Jūsų steam link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198440102929/ Jūsų amžius: Suėjo 15m Kiek laiko galėtumėte skirti šiam serveriui: Manau ,kad tikrai daug laiko galėčiau skirti serveriui Ar turite mikrofoną ir ar galite juo naudotis: Taip turiu TTT modo patirtis (paaiškinkite detaliau, kur esate žaidę, kiek laiko, ar išmanote žaidimo taisykles): Taip išmanau taisykles Ką galėtume pakeisti/pridėti, kad TTT modas žaidėjams nenusibostų ar, kad šis serveris išsiskirtų iš kitų (nebūtina, bet padidintų šansą patekti): Tai daryčiau eventus visokius ir bandyčiau kuo įdomesni ttt moda daryti Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo: Paremčiau manau pinigais ir kviesčiau žmones Ar esate buvęs Counter Strike žaidimo administratorius bet kokiam serveryje: Taip esu buves Trumpai papasakokite apie save: Tai esu moksleivis esu šiektiek karštakošis tai mėgstu bendrauti su žmonėm ir žaisti su kompiuteriu Kuo jūs išsiskiriate iš kitų žaidėjų: Tai ,kad esu buves administratorius šiame serveryje ir manau ,kad turiu daugiau patirties Iš kur radote Rampage.lt projektą: Tai savininkas atciunte invite nuėjau į invite prisiungiau į serverį paiškino taisykles ir tada visai patiko ir tesiau žaidima Rekomendacija iš kitų, bet kokių šio projekto serverių, prižiūrėtojų (nebūtina):
 7. Atenas

  N-14 Warden Tapimas!

  Jūsų "NickName" žaidime : Atenas Jūsų "SteamID" : STEAM_1:0:534200476 Kiek jums metų : 12 Keliais žodžiais parodyti kaip mokate taisykles : Susišaldykite tai reiskia kad nejudinti nei pelytes nei nieko jagu pasako tupt pasokt susisaldyt tai rekia vygditi nes tai yra tesiogine komanda.Pradedu diena nuo tai kaip pasakau tupit nejudat ziurit sau po kojom. jagu padedu markeri sakau kad sueinat i markeri be jokiu nukripimu Kokias dienas dažniausiai vedate : Kaip išeis
 8. 1. Jūsų Nickname - f3liz 2. Jūsų amžius - 16 3. Jūsų STEAM link'as - https://steamcommunity.com/id/ramunas4/ 4. Kiek laiko galėtumėte skirti serveriui - Įvairiai dažniausiai apie 30-2h, kol yra karantinas, bet dažniausiai apie 30 min. 5. Ar turite mikrofoną ir galite jį naudoti - Taip 6. Kuo galėtumėte prisidėti prie serverio, kad jį pagerinti, padaryti idomesniu - Tiksliai nežinau nėra pas mane tokia didelė fantazija kad turėčiau kokių gerų įdėjų, bet jei reikėtų pasiūlyčiau kažką. 7. Ar esate buvę administratorius bet kokiam CS:GO projekte - CS:GO ne ,bet cs1.6 esu. 8. Trumpai papasakite apie save - Draugiškas, dažnai smalsus, labai sportiškas, nesu labai protinas, bet kažkiek jo turiu, kažkiek drovus. 9. Kuo Jūs išsiskiriate nuo kitų žaidėjų - Manau nieko, esu lygiai toks pat kaip ir kiti kiekvienas turiu savo + ir -. 10. Kaip atradote Rampage.LT projektą - Prieš 2-3 metus žaisdavau Laikiux Jailbreak serveryje palikau jį, todėl, nes ten mikrafonas buvo n-16, kai sukako 16, nusprendžiau gryšti vėl į Jailbreak, aišku Laikiux nebebuvo, bet draugas pasiūlė rampage ir VIMO serverius kuriuose galėčiau žaisti, tai kolkas žaidžiu Rampage serveryje.
 9. Norime pranešti jog atsidarė CS:GO Public serveris 🙂

 10. Public Serverio Taisyklės Serverio IP Adresas: csgo.rampage.lt:27027 Administracija HotIce* - Serverio įkurėjas [Developer] キング h1l3x - Pagrindinis administratorius [Head - Admin] Taisyklės - DRAUDŽIAMAS Žaidimą palengvinančių programų naudojimas. (Permanent Ban) - DRAUDŽIAMAS Pastovus necenzūrinės leksikos vartojimas. (Mute/Gag 30 min. - 1 val.) - DRAUDŽIAMAS Kitų žaidėjų įžeidinėjimas, bei necenzūrinių žodžių naudojimas nickname. (Mute/Gag 1 val.) - DRAUDŽIAMAS Kitų žaidėjų informacijos platinimas. (leidžiamas, jeigu pats žaidėjas, kurio informacija bus platinama, sutinka). (Permanent Mute/Gag) - DRAUDŽIAMAS Žemėlapio/serverio klaidų išnaudojimas. (Apie jas privalote pranešti administracijai). (Slay/Kick/Ban 10 min. - 1 sav.) - DRAUDŽIAMAS RTV skatinimas. (Mute/Gag 15 min.) - DRAUDŽIAMAS Voice/Chat spam. (Mute/Gag 30 min. - 1 d.) - DRAUDŽIAMAS Muzikos, bei pašalinių garsų į mikrofoną leidimas. (Mute 5 min. - 1 d.) - DRAUDŽIAMAS Nesantaikos kurstymas serveryje. (Aiškintis galima tik už serverio ribų) (Mute/Gag 15 min. - 1 d.) - DRAUDŽIAMAS Kitų projektų/serverių reklamavimas. (Permanent Mute/Gag) Informuoju: Serveryje gali šnekėti kiekvienas, tačiau bus atsižvelgiama į N-14 taisyklę, ir žaidėjai, kuriems mažiau negu 14 metų, bus atidžiau stebimi.
 11. Sveiki ! Public serveris ieško administratorių, kurie yra pasiryžę skirti laiko Rampage.LT projektui, yra draugiški, sugeba rasti išeitį kiekvienoje problemoje, kuri gali susidaryti serveryje. REIKALAVIMAI Turite būti vyresni nei 15 metų amžiaus Išmanote administratoriaus pareigas Esate iniciatyvus, bei ryžtingas asmuo Mokate bendradarbiauti su kitais žmonėmis Anketos Šablonas 1. Jūsų Nickname - 2. Jūsų amžius - 3. Jūsų STEAM link'as - 4. Kiek laiko galėtumėte skirti serveriui - 5. Ar turite mikrofoną ir galite jį naudoti - 6. Kuo galėtumėte prisidėti prie serverio, kad jį pagerinti, padaryti idomesniu - 7. Ar esate buvę administratorius bet kokiam CS:GO projekte - 8. Trumpai papasakokite apie save - 9. Kuo Jūs išsiskiriate nuo kitų žaidėjų - 10. Kaip atradote Rampage.LT projektą - Atsakymus į anketos klausimus rašykite į šio posto komentarus
 12. Nusiskundimų anketos
 13. Unmute/Ungag anketos
 14. Kapokitės greičiau, man reikia oponento 🙂

 15. scag

  unban ct maybe?

  Sakiau nebus unban, prazaisk ta laika kiek yra skirta bausme, ir ismoksi is kitu kaip zaist uz ct, nes tu nemokei nei komandu, nei taisykliu, nieko, todel nebus unban.
 16. Sveiki adminai,manę užbanino 500 alive minučių ir žaidžiu serveryje non stop kad tik nusivalyti bausmę bet vistiek manau tai yra per daug,persiskaičiau taisykles bei komandas,taigi pamaniau ateisiu paprašyti unbano.
 17. Shelby

  Cardino banas.

  Tiek CT Ban, tiek paprastas bus nuiimti.
 18. Pelenis

  Cardino banas.

  O ar banas bus nuiimtas ar sumazintas?
 19. scag

  Cardino banas.

  Hello, Kiek atsimenu wrakerio nickas buvo 2 rusiski zodziai trumpi ir poto "zDD", todel tas dalykas del tu lotynisku raidziu pagal viska atitinka, ir buvo galima tikrai i ji kreiptis "zDD" tuo metu. Jei issipisineja specialiai senas zaidejas ypac, tada kreiptis reikia i administracija (ne pirktinius adminus) ir bus issiaiskinta. Kaip del ctban, nzn nes cardino dabar nebus pora dienu kiek sake. p.s. jei dar wrakerys specialiai issipisines tada parasyk i discorda ir praleisiu as jam viena
 20. Ed1s

  Cardino banas.

  reasonai panašūs į head-admin prieš jį
 21. gavau ctbana ir dar bana nuo cardino del "Admin abuse" Tai taip buvo kad wrakeris buvo su rusisku nicku as paprasiau kad pasikeistu ir jis vistiek nepasikeite. Poto ji nuslayinau kad uzsidetu nrml bet ne, o dar poto iskickinau ir kadangi jis senas irgi zaidejas ir neklauso adminu tai uzbaninau uz isipisinejimus ir administracijos neklausymus. Ir poto uz mazdaug 5min gavau bana 240min ir kai gryzau buvau ct bane 240min uz "admin abuse" Tai nezinau CTBANAS UZ ADMIN ABUSE yra nesuvokiamas dalykas mano galva. Beto as Cardinui rasiau pm'u, bet sake "kadangi buves adminas tai ne" Bet nezinau paziurejus ka Cardinas daro ir jo reasonus "pailsek" arba "patilek" manau kad sis head administratorius nekoks
 22. NBPS

  Anketa į serverio DJ!

  Jūsų NICKNAME žaidime : twitch.tv/nbps / - nbps Rampage.lt Kiek laiko praleidžiate serveryje : apie visą dieną kažkur 6h Jūsų steam profile, ir STEAMID : http://steamcommunity.com/id/rust02/ STEAM_1:1:526995645 Kodėl verta jus priimti : Dėl to kad būnu aktyvus,draugiškas,padedantis. Turiu daug dainų ir t.t Kiek dainų užima jūsų PlayList : 500 + žiūrint koks.
 23. ok bet rimtai sori tai o tas ban laikas teisingas 1440min ???
 24. ateik i serveri bet kuris j ar t admin sutrumpins tau bausme . tikiuosi freekilu nebebus
 25. sakiau duosiu free day nes jo padariau ne ta komanda nespejau pasakyti tai ten mano kalte norejau pasakyti bet jis dejo bana ir norejau pasitaisyti nu blemba
 26. pats esi neteisingas. Frekilai visur kur papuola aiskini zaidejams ,kad esi teisus nors toks nesi. Bausme aiskiai atitinka laika ismokti vesti dienas taisiklingai ir nevadinti adminu blogais pasisakymais. Jai pripazisti kalte ir jautiesi kaltas bausme valandai sutrumpinsiu.
 27. Noriu pasakyti uz 3 freekills man uzdejo 1440min ban kaip suprasti ????ar galite tai sutaisyti bana uzdejas yra retardas jo pavadinimas
 1. Rodyti daugiau veiklos
×
×
 • Create New...