Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Rampage.lt 4k Clan Wars! Prizinis fondas 100e grynais!

Serveriai nuo šiol talpinami lietuvoje!

Perkelėme serverius į lietuvą. Nuo šiol serveriai bus matomi matomi per viešuosius žaidimo sąrašus ir sumažės visiems žaidėjams ping.

Kiečiausio Jailbreak Warden rinkimai!

Kiekvieną mėnesį renkame geriausius Jailbreak Warden. Daugiau informacijos rasite Jailbreak forumo skiltyje.
SVARBU! Nauji serveriai: TTT, Zombie Escape!
Serveriuose šiuo metu žaidžia 62 žaidėjai. (Rekordas 152 žaidėjai. )
Serverio pavadinimas
CS:GO Surf Combat
Žemėlapis
Dust Paradise 2 Go
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27017
25% 8/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Jailbreak
Žemėlapis
Minecraft V4- 2 Clwofix
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27018
25% 8/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO ⭐Public⭐
Žemėlapis
Mirage2x 2
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27027
16% 5/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO AWP
Žemėlapis
Lego 2 Rampage
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27015
35% 17/48
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO 1v1
Žemėlapis
Nuke Ramp
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27016
34% 11/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Deagle only
Žemėlapis
Deagle
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27020
28% 11/40
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Bhop
Žemėlapis
Greenrace
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27025
4% 1/24
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO TTT
Žemėlapis
Minecraft Ub
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27022
3% 1/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CSS ForFun
Žemėlapis
Arcs Multigames
Serverio IP adresas
css.rampage.lt:27015
0% 0/32
Jungtis

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Šiandien
 2. Gavau baną prieš 8men už wh. Nors net nenaudojau wh. Ar būtų galima gauti unbaną už klaidingą baną.
 3. Tarka

  UNBAN

  Aš gavau ban už nieka...tiksliau turbut už disconect išmetimą. Persijungiau Network ir vel pasijungiau bandau jungtis i serveri ir išmeta kad ban visam laikui gavau, už ban išvengimą. Ar galite UNBAN?
 4. Vakar
 5. MarksMann

  Unban

  Sveikas, kai galės serverio kūrėjas atbanins.
 6. MarksMann

  Rožė LTU report'as

  Sveikas dar kartelį. Peržiūrėjęs demo aimboto neradau. Gero vakaro.
 7. Twelve

  Unban

  Gavau bana per netyciuka, gal galit jau atbanint nuo vakar jau laukiu.:D
 8. Paskutinė savaitė
 9. Arnyzasss

  Rampage.lt Merch

  Tai kur ir kada bus galima įsigyti tokių džemperiukų ?
 10. MarksMann

  Rožė LTU report'as

  Sveikas. Peržiūrėsiu demo. Ačiū už reportą.
 11. Sveiki,itariu žmogų pasivadinusį Rožė LTU | Rampage.lt (https://steamcommunity.com/profiles/76561198874172278/) naudojant Aim'a,būtų malonu jei peržiūrėtumėte demo (awp_summer_surf,map'as prasidėjo apie 00:45)
 12. Erika

  JailBreako pasiūlymas

  Ačiū už pasiūlymą! Bus pasikalbėta su Jailbreak administracija
 13. Sveiki, turiu vieną pasiūlymą nežinau ar naudingas, bet žaidėjams kurie nėra admina ir turi ctban, praverstu, tas pasiūlymas skamba taip: kad būtų kokia nors paprasta komandą pažiūrėtį kiek liko tau ct bano, kad nereikėtų klausinėtį adminų kiek liko, ir jų neįkyreti. pvz... /banleft /ctleft ( kažkas tokio )
 14. GuberTheDragon

  Jailbreak TOP warden

  Steam ID : STEAM_0:1:495603787 Koks yra jūsų amžius? : 13 Kokia jūsų patirtis? : Jailbreak žaidžiu nuo 1.6cs. ir apie 4-5metus Kur galima rasti taisykles, ar mokate jas? : Visas taisykles galima rasti jailbreak forume. Taip taisykles žinau gan gerai
 15. japonas

  Gavau ban už nieka

  tuoj ir man banas pareis nes per daug anime vartoju ;(
 16. Pasiilgau tavo žinučių narį, parašyk man 😉

 17. Pirikupas

  Gavau ban už nieka

  Sumaišė tave su spiritu tikriausiai. Mažiau reikia anime vartot
 18. Bevard

  N-14 Warden tapimas!

  Jūsų Nickname žaidime (jei žaidime jį nors kartą pakeisite, automatiškai anketa bus atmesta, ir vesti negalėsite): Bevard Jūsų STEAM ID: STEAM_0:0:119755985 Jūsų amžius: 13 Aprašykite, kaip mokate taisykles (nerašinėkit labai paprastų komandų, turime įsitikinti, jog tikrai mokate sudėtingesnes taisykles): Negalima teru free killinti, zinau kai pradedama zaisti zaidimus Galima judinti pelyte iki pirmos komandos ( Saimonas, Pirma Paskutine Reakcijos) Negalima pereigunu sauti per krabu diena ct negali buti vietose kur terai negali pasiekti, gaudynes (negali speedo tureti, negali su ginklu, peiliu suzeisti) slepynes (galima pjauti pareigunus (tiktai sauti negalima) Kokias dienas vedate? Gal esate susigalvoję savų special dienų/žaidimų: Vedu as ginklu diena, pasaluno, ivairias, gal ir susigalvosiu kazkokiu nauju dienu
 19. Nu ka, mėnesiukas praėjo nuo bano.. dar 2 liko ir galbūt sugražins mane į servus  ¯\_(ツ)_/¯

  1. Show previous comments  5 more
  2. Ed1s

   Ed1s

   as esu užbanintas už toxic, nors taip nėra, Tai aš irgi pažiba

    

  3. tashkent

   tashkent

   KAIP TU GALI BUTI BRITNEY SPIRS DAINA 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  4. Ed1s

   Ed1s

   Paklausk adminų kurie tiek britney spears klauso 😉

    

 20. Gr1zas

  Gavau ban už nieka

  Vaikam hentai artworkai yra draudžiami, nes tai yra +18 turinys. Baryga yra 1v1 admin, jei neklystu, todėl gavai eban ir negali prisijungti į kitus serverius. Eban yra nematomi, kaip sakė Bisquito.
 21. Gavau ban už nieką SteamID: STEAM_0:0:425308424 SteamID64: 76561198810882576 Profilis: http://steamcommunity.com/profiles/76561198810882576 Serveryje žaidžiau 1-2 kartus (jailbreak) kažkur prieš 2-5 dienas, neatsimenu. Šiandien norėjau pažaisti, bandau prisijungti ir matau kad gavau ban už spinobtą (foto žemiau) visuose serveriose. Serveryje nieko blogo nedariau, bendravau tik tais chate, nes nėra 14 metų ir laikiausi taisyklių, nieko nepažeidžiau ir gavau baną už spinbotą. https://imgur.com/a/IIgN3nt Prašau unban nes gavau baną už nieką. (Nei vienam ban liste savo bano neradau)
 22. MarksMann

  Uban

  Sveikas. Užpildyk anketą prie atsiblokavimų, pagal šabloną, jį rasi taip pat prie atsiblokavimų. Tačiau šiuo atveju turbūt bus sutapęs IP su blokuotu žaidėju ir dėl to gavai baną.
 23. FreeWife

  N-14 Warden tapimas!

  Priimtas nenuvilk. Susitiksim serveryje!
 24. Risitas

  Jailbreak TOP warden

  Steam ID : STEAM_0:1:526148682 Koks yra jūsų amžius? : 14 metų. Kokia jūsų patirtis? : Pradėjau Jailbreak'ą žaist nuo Counter-Strike: Source laikų. Tai maždaug 2 metus žaidžiau tą Jailbreak'ą, neatsimenu tiksliai. Nu ir čia pražaidęs kažkur pusantro mėnesio, nes neseniai susiradau šitą projektą, ir išvis nelabai žinojau, kad per CS:GO dar egzistuoja toks dalykas kaip Jailbreak. Kur galima rasti taisykles, ar mokate jas? : Nueinate į Rampage.lt, tada susirandate CS:GO Jailbreak, paspaudžiate, ir ten rasite Jailbreak Taisyklės. Taisykles moku.
 25. Ankstesni
 26. mental

  Uban

  Labas vakaras. norejau prisijungti pažaisti į serverį ir žiuriu banas už bandyma apeiti bana nieko nesupratau banas gautas kažkokio Kiwi nickname. Gal kažkas gali padėti?
 27. arminas

  N-14 Warden tapimas!

  1} Nickname: nesirausi? Rampage.lt 2} Steam ID: STEAM_0:0:52781444\ 3} Amzius: 12 4} Aprašykite, kaip mokate taisykles (nerašinėkit labai paprastų komandų, turime įsitikinti, jog tikrai mokate sudėtingesnes taisykles): Tai tupit nejudat žiūrit sau po kojom prie kameros grotų atsisukat į šiaurę ir susišaldot.(Tai kaliniai turi tupėti nejudėti žiurėti sau po kojom prie kameros grotų atsisukti į baltą rodyklėlę kuri yra prie mini mapo ir susišaldyti). Susišaldot markeryje be jokių nukripimų( Teroristai turi sueiti į markerį tiesiu taikiniu ir jame susišaldyti). Žaidžiam žaidimą "Saimonas sako" Saimonas sako kad aš esu Saimonas, sekate mane atsitūpė nešokinėjat nepjaustot žiūrit tik į mane.(Kaliniai turi sekti wardeną nes paskutinė komanda buvo tiesioginė). Susišaldot(Teroristai seka mane toliau kaip ir jiems buvo liepta nes Saimonas to nepasakė). Saimonas sako baigiam žaist Saimonas sako susišaldot.(Kaliniai turi susišaldyti, nes baigem žaist Saimonas sako).Susišaldot markeryje kuris yra prie žaidimo "Race" ir po mano komandos "GO" pradėsite šį žaidimą tai "START"( Kaliniai negali pradėti žaidimo, nes pradinė leidžiamoji komanda buvo "GO", o wardenas pasakė "START"). "GO" Teroristai turi pradėti "Race" žaidimą, nes wardenas pasakė tam tikrą komandą. Kokias dienas vedate?: Vedu paprastas tokias kaip su komandomis kurias paminėjau šiektiek aukščiau ir pravedu specialias dienas tai kaip gaudynes slepynes arba pravedu pagal žaidėjų norus. 
 1. Rodyti daugiau veiklos
×
×
 • Create New...