Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Serveriai nuo šiol talpinami lietuvoje!

Perkelėme serverius į lietuvą. Nuo šiol serveriai bus matomi matomi per viešuosius žaidimo sąrašus ir sumažės visiems žaidėjams ping.

Kiečiausio Jailbreak Warden rinkimai!

Kiekvieną mėnesį renkame geriausius Jailbreak Warden. Daugiau informacijos rasite Jailbreak forumo skiltyje.
Serverių rekordas 35 žaidėjų
Serverio pavadinimas
CS:GO 1v1
Žemėlapis
Water 2014
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27016
21% 5/24
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Jailbreak
Žemėlapis
Mountaincraft
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27018
66% 21/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO TTT
Žemėlapis
Crummycradle 1
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27015
3% 1/32
Jungtis

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Paskutine valanda
 2. Tortonas

  JailBreak pasiulymai

  1. Išimti mapų neapsimoka, jeigu turi kokių nors map pasiūlymų, mesk čia arba prefixui į discordą, jeigu mapas gerai atrodo, greičiausiai tą pačią dieną įdės 2. Siūlyčiau padidinti tada iki minutės ar dviejų jeigu ten per trumpas laikas. Kaip adminų nėra, tie afk žmonės labai užknisa, ypač kaip CT'uose sėdi. 3. ???? 4. Už 5. Niekas nesibugina, viskas okey, vieną kartą reikia paspausti ir pasidės tas markelis. Jeigu šimtą kartų spaudinėji, gal tau ir nepasideda. 6. Iš tazerių yra labai didelė nauda, prieš.
 3. Šiandien
 4. Pridėti daugiau mapų, išsimti mapus kurių žmonės nežaidžia. Išimti afk manageri, nes kaiako susišaldyti ar tupėti nejudėti jis veikia ir dėl to gali buti daug freeklluI išmti ikonas nes kai slepyniu diena bunu per dėžes matosi jos. arba kai buni užsilipes ant kokio patato ir galvoji nesimatai ir matai policininko ar terroristo ikona ir gali lengvai jNnušauti dėl to kad virš taves yra didžiulė ikona. https://imgur.com/a/ipyY2sW Padaryti kad Anti Blockavimas butu visalaika išiungtas, kad galėtu eiti žaidėjas į žaidėja. išimti reikia dėl to kad visalaika erzina kad neina į markerį eiti nes buna per daug žmoniu o kol Šerifas tai rašo pabėga daug terroristu. Išimti markeriu plugina ir įdėti nauja kur gali paspausti F ar kitokia raidę ir tau pasidaro jis nes kartais matau su right clicku buginas ir nepasideda. Markerio spalva padaryti kokia šviesiai žalią kad visalaika matytusi markeris. Išimti tazeri nes gali iš jų isilaužt tai iš jų nėra naudos nes gali tesiog suvaryti žaidejus į kamera ir viskas.
 5. Steam ID : https://steamcommunity.com/profiles/76561198996130944/ Koks yra jūsų amžius? : Man yra 13 metų. Kokia jūsų patirtis? : Aš jau žaidziu kažkur 1-2 menesius ir žinau taisykles nieko daug ir neparašysiu nes nieko nežinau ka pasakyt jums apie save. Kur galima rasti taisykles, ar mokate jas? : Nueiti i google rasyt Rampage.lt ir numes jus į foruma ir pamatysit pavadinima "Taisyklės" paspaudžiat ir pasirenkat JailBreak taisyklės.Šeip visas taisykles moku.
 6. Steam ID :https://steamcommunity.com/id/Pizdunis/ Koks yra jūsų amžius? :13 Kokia jūsų patirtis? :Geriausias wardenas jailbreake jau 5 metus. Kur galima rasti taisykles, ar mokate jas? :Forume, niekada neskaičiau, bet moku atmintinai
 7. Vakar
 8. Paskutinė savaitė
 9. Ankstesni
 10. Steam ID :https://steamcommunity.com/profiles/76561198176848669/ Koks yra jūsų amžius? : 16 Kokia jūsų patirtis? :jailbreak pradėjau žaisti laikiuxo laikuose, o rampage beveik visados einu i ct ir bandau buti warden. Kur galima rasti taisykles, ar mokate jas? : nueiti i forumą, nustumti pelės žymekli ant "taisyklės" ir pasirinkti JB taisyklės. pats taisykles moku.
 11. Steam ID : https://steamcommunity.com/profiles/76561198440102929/ Koks yra jūsų amžius? : 14m. Kokia jūsų patirtis? : Esu buves anksčiau wardenu ir t.t. Kur galima rasti taisykles, ar mokate jas? : Taisykles galima rasti forume o, taisykles moku.
 12. Steam ID :https://steamcommunity.com/profiles/76561198823742496/ Koks yra jūsų amžius? :12 Kokia jūsų patirtis? :Labai geras žaidėjas Kur galima rasti taisykles, ar mokate jas? :Pas mane ant kaktos, nemoku, nes neina nuskaityt
 13. Steam ID : https://steamcommunity.com/id/Pelene/ Koks yra jūsų amžius? : Man yra 14 metų Kokia jūsų patirtis? : Aš žaidziu jau apie 3metus tai tikrai moku tasykles. O mano patirtis serveryje kad visi žaidejai drauški. Kur galima rasti taisykles, ar mokate jas? : Paspausti ant "Taisyklės" ir pasiringti "JailBreak Taisyklės ir jas perskaytyti ar" Taip moku taisykles labai gerai.
 14. Sveiki! Reikalinga kiekvieno žaidėjo nuomonė apie mūsų projekto plėtrą. Pasidalinkit nuoroda su draugais! Kiekvienam atsakiusiajam nuoširdžiai bei rišliai dėstant savo mintis bei lūkesčius bus padovanota 400 jewels. APKLAUSA ČIA
 15. Zjbs Servas
  rampage.lt

 16. Jailbreak renka naują TOP Warden! Organizatoriai: Rampage.lt projektas Eventas baigiasi: Kiekvieno mėnesio 29 - 31 d. Eventas yra prieinamas: TIK Rampage.lt žaidėjams Evento finansavimas: Iš žaidėjų paramos! Jūsų užduotis: Iniciatyvos parodymas, dienų vedimas būnant Wardenu, taisyklių mokėjimas ir ne pasimetimas kylant sumaiščiai... Noras būti geriausiu Rampage.lt Jailbreak serverio dienų vedėju ir parodyti, kad šitas serveris yra UNIKALIAUSIAS! Aukso grynuolis - naujų dienų sugalvojimas, pristatymas. Diena negali būti pavadinta jūsų vardu (pvz. Shelby diena) Taisyklės: Būtinas mikrofonas. Turi būti subrendęs balsas (N-12). Reikia mokėti taisykles ir nepasimesti žaidime. Registracija: Visi kurie užsirašė galės dalyvauti jei sutinka su reikalavimais. Užsirašę privalo mokėti taisykles ir kaip vesti dienas, mokėti valdyti Warden meniu ir žinoti map'us. Reikalavimai - Subrendęs balsas, patirtis, mikrofono turėjimas, taisyklių mokėjimas. Vaikų reikalavimai - Ne "cypsiaus balsas", patirtis, mikrofonas, taisyklių mokėjimas, N-12. Laimėtoją išrinks: Žaidėjai kartu su projekto komanda. Vertins: Rampage.lt administracija ir prižiūrėtojai. Vertinimai: Vertins Jailbreak žaidėjai. Kiekvienas prižiūrėtojas Jailbreako skirs po balą tam žmogui kuris jo manymu yra geriausias mėnesio wardenas. Viska apskaičiuosim ir išrinksim! Prizai: 1 Vieta - CS:GO Keys, Discord rolė, išskirtinė rolė serveryje + Admin 30d. 2 Vieta - Admin 30d 3 Vieta - VIP 30d. Copy paste: Steam ID : Koks yra jūsų amžius? : Kokia jūsų patirtis? : Kur galima rasti taisykles, ar mokate jas? :
 17. Ieškau organizuotu žmonių, jeigu esi toks ir nori prisidėti prie projekto veiklos? susisiek su manim kuo greičiau!

 18. Vakaris

  Rampage.lt Merch

  labai geras dizainas AŠ UŽ
 19. f1lTz

  Rampage.lt Merch

  labai gera idėja ir dizainas AŠ UŽ
 20. Sveikučiai, Nesenai kalbėjome su @Shelby ir prasidėjo kalba apie Rampage.lt telefonų dėkliukus ir kitus "pirnikus". Tad padariau savo produktą, Rampage.lt džempas, kepurė ir sticker.
 21. Pastaruoju mėnesiu matyta jog serveris nusilpo, nėra labai aktyvių žaidėjų... Visi prisijungia tik tada kai kažkas laukia kol kiti ateis pažaisti, ateina pastarosioms dienomis nuo 5 iki max 20 žmonių. Reikėtų jog visi susijungtumėme ir atgaivintumėme projektą! Siūlau visiems pareklamuoti ir nors kiek pasistengti pritraukt naujos auditorijos, reklamuoti galima per Facebook, Instagram, Twitter ar net SnapChat! Parodykite Rampage.lt projektą draugams ar paviešinkite jį ant savo FaceBook sienos, SnapChat ar Instagram story. Rampage.lt FaceBook grupė - https://www.facebook.com/rampageserveriai/ Parašykite pakvietimą į grupę. Pavyzdžiui - Rampage.lt serveris - CS:GO JailBreak, TTT ir ForFun. Žaidi CS:GO? Prisijung prie mūsų! Forumas: https://rampage.lt/ Serveriui reikia tiesioginių transliuotojų - live streamers. Nesvarbu kokia platforma YouTube, Twitch ar Live per FaceBook... reikia, kad padėtumėte. "Serverių tinklas įkurtas 2019 metais. Serverių tinklo esmė apjungti jaunus, entuziastiškus bei iniciatyvius žmones žaisti kompiuterinius žaidimus. Žaidimai tai yra laisvalaikis, o laisvalaikį niūriai praleisti nėra smagu, todėl mūsų prioritetas sudaryti galimybes žaisti visiems draugiškiems žaidėjams serveriuose. Palaikyti tvarką serveriuose išrenkami patys iniciatyviausi prižiūrėtojai. Mūsų prioritetas tvarkingi, įdomūs, bei savotiški serveriai, todėl bandome skirti kiekvienam žaidimo serveriui dedikuotą asmenį."
 22. kas nori cs go ieskom master guardeniu pazait smagiai bus;dhttps://steamcommunity.com/id/grandpriestgoku

 23. -Last request taisyklės- Paskutinis likęs gyvas teroristas turi teisę rašyti lr jeigu tai nėra specifinė diena. Pasirinkti lr negalima tol, kol nepereis kokio nors tai climb/course (ar apskritai betkokios veiklos kurią teroristas turi ivykdyti norint išgyventi) kurio metu mirė kaliniai. -Per lr draudžiama healintis -Paskutinis likęs gyvas teroristas negali žudyti ct be lr. - tiesioginės komandos per lr negalioja, išskyrus tą atvejį kai yra tempiamas laikas, tokiu atveju wardenas gali pasakyti kaliniui per tam tikrą laiko tarpa( normalų, ne 1 sekundę) pavyzdžiui per 10s pasirinkti lr. - lr metu kiti žaidėjai trukdyti negali, pavyzdžiui vykstant shot4shot stoveti tarp dviejų žaidėju. - Draudžiama tempt laiką ir sukčiauti. Pasirinkus Guntoss lr, privaloma deagle mesti nuo sutartos vietos. -Saimonas sako- -Žaidimas pradedamas wardenui pasakius komandą "žaidziam/žaisim(priklausomai nuo kada) saimonas sako". Wardenas pradėjęs šį žaidimą privalo pasakyti "saimonas sako kad aš esu saimonas", be šios komandos bet kokios "saimonas sako" komandos negalioja. -Vienu metu galima žaisti tik vieną "saimonas sako" -Tiesioginės komandos žaidimo metu galioja tik tada, kai jas pasako saimonas. -Žaidimas užbaigiamas tik tada, kai saimonas tai pasako ar wardenas miršta. -Pašalinių veiksmų, kurių saimonas neliepė daryti, atlikti negalima, galima atlikti tik tuos veiksmus kuriuos saimonas liepė, pavyzdziui pasakius sueiti ant x objekto, ant kurio reiktų pašokti norint ant jo užlipti, ant jo užšokti negalima, tokiu atveju reiktų likti stovėti prie objekto x. -Prieš užbaigiant saimoną, privaloma užbaigt kitus žaidimus kurie buvo pradėti žaisti saimono metu, pavyzdžiui reakcijos. -saimono metu galima sukinėtis nebent saimonas būtų pasakęs komandą kurios metu sukinėtis negalima -Wardenui pasakius jog pradedamas žaisti saimonas ir pasiskelbus saimonu, jeigu komanda nebuvo nutraukta galima iskarto duoti komandą, šis derinukas atrodytų štai taip: saimonas sako kad aš esu saimonas, tupit nejudat. -Saimono komandos galioja tik per saimonas sako žaidimą - Pirma ir paskutinė reakcija- - Per šį žaidimą, kai warden'as pasako "Paskutinė reakcija + kokia nors komandą", paskutinis kalinys atlikęs duotą komandą, miršta. Kai pasako "Pirma reakcija + kokia nors komandą", pirmas kalinys atlikęs duotą komandą, miršta. Komandos turi būti duodamos samoningai, t.y visiems turi būti tos pačios sąlygos įvygdyti komandai. Negalima iškreipinėti "Paskutinė reakcija" arba "Pirma reakcija" žodžių. (Komanda pradedant žaidimą - "Žaidžiame pirmą ir paskutinę reakciją") - Per šį žaidimą galioja tik reakcijos komandos, t.y tiesioginės komandos kaip susišaldot negalioja. - Pradėjus žaisti reakcijas, kitų žaidimų pradėti negalima. Reakcijas galima žaisti saimono metu, šiuo atveju prieš duodamas reakciją, wardenas privalo pasakyti saimonas sako, pvz: saimonas sako paskutinė reakcija tūpt. Bendrosios taisyklės -Specifinių dienų ir žaidimų komandos (pvz: paskutinė reakcija pašokt) galioja TIK per tą specifinę dieną arba žaidimą. Visos komandos, pasakytos bet kokios dienos ar žaidimo metu, nustoja galioti po dienos ar žaidimo. Wardenas, norėdamas pradėti žaidimą ateityje, pvz. iš karto, po žaidžiamo žaidimo, gali duoti tokią komandą, bet tai turi padaryti dar prieš pradėdamas pirmąjį žaidimą. PVZ.: "Iš karto, kai baigsime žaidimą Saimonas Sako, pradėsime žaisti žaidimą Pirma ir Paskutinė Reakciją. Žaidžiam žaidimą Saimonas Sako." -Specifinės dienos metu privaloma žaisti/vykdyti tą dieną, o ne daryti nesamones ar įvairius pašalinius dalykus. Taip pat, pradėjus tam tikrą specifinę dieną privaloma ją ir žaisti. -Jeigu nebuvo duota jokia komanda iki kamerų grotų atsidarymo ar nebuvo pradėtas koks žaidimas, diena laikoma laisvadieniu ( freeday ) -Jeigu kamerų grotos neatsidaro automatiškai per 90s, wardenas privalo jas atidaryti, jei wardeno nėra, tai turi padaryti vienas iš ct. -Žaidziam/Žaisim nėra ta pati komanda - Žaidimas pradedamas, jei wardenas naudoja "Žaidžiam / dabar žaisim / pradedam žaisti". Komanda "Žaisim" galima naudoti, norint pradėti žaidimą tam tikru momentu, pavyzdžiui, atsidarius kamerom ar panašiai. -Draudžiama trukdyti vesti dienas, pvz: leisti muziką, rėkti į mikrafona. -Mirusiem drauždiama pasakinėti kur yra kiti žaidėjai nebent tas žaidėjas pažeidžia tam tikro žaidimo/dienos taisykles. Taip pat negalima pasakinėti kiek kas turi hp, kokį ginklą turi ir pnš. -Visiem žaidėjam yra rekomenduojama įrašnėti savo žaidima naudojant record komanda consolėje, taip apsisaugosite nuo neteisingų banų ir pnš. Turint nusiskundimų dėl kito žaidėjo ar administratorių ir teikiant skundą forume demo yra beveik visada privalomas, nebent būta masinių įžeidinėjimų, buvo buginamas mepas ar pnš, tada užtenka screenshot. Trumpai pasakius turint kažkokiu nusiskundimų privaloma turėti įrodymus. -Kaliniai turintys pirminį ginklą gali būti nušaunami be perspėjimo. Įkritus pirminiam ginklui į rankas bet kurio žaidimo metu privaloma jį išmesti ir toliau vykdyti warden komandas.(išskyrus tam tikras dienas/žaidimus kai tos veiklos tikslas yra naudoti pirminius ginklus) -Kiti ct negali trukdyti wardenui vesti dienos. -Prižiūrėtojai negali nusižudyti prie teroristo be jokios priežasties, kad prie jo nukristų turėtas gun. Padarius freekill ir norint pasirašyti slay, privaloma tai padaryti tokioje vietoje kurioje ginklas neįkristų ar nebūtų arti kalinių. -CT negali be priežasties kaliniam dalinti ginklų. -Wardenas gali leisti kitiem CT žaisti žaidimus kartu su kaliniais. Tokiu atveju Ct privalo būti be ginklų ir žaidimo metu negali žudyti kalinių. Kaliniai taip pat negali žudyti ct, už netyčinį įpjovimą kalinio nušaut negalima. Jei T ar CT nužudo savo komandos narį, ta komanda iškart laikoma pralaimėjusia. -Negalima vesti tos pačios dienos ar žaidimo daugiau nei 2 kart iš eilės. -Jei baigiama kokia nors tai specifinė diena kuri buvo pasirinkta per /diena, privaloma ja atkeisti į paprasta dieną jeigu neatsikeičia automatiškai. -CT padaręs freekill turi duoti laisvą dieną arba nusižudyti roundo pradžioje. Už masinius freekillus nusižudyti neužtenka. -Serveryje duoti komandas, vesti dienas ar žaisti bet kokius žaidimus galima tik Lietuvių kalba. -Wardeno duotą komandą privaloma pradėti vykdyti 3s bėgyje, komandos nevykdant kalinys nušaunamas. -Esant pabėgeliui, warden turėtū paskirti ct arba pats eiti ir surasti pabėgelį. Žaisti žaidimų ar vesti dienos likus vienam kaliniui(t.y nepabėgusiam, tarkim likę 3 kaliniai gyvi ir 2 iš jų pabėgę)negalima, privaloma surasti pabėgelius. Wardenas gali pasiūlyti pabėgeliams grįžti iškeldamas jiem sąlygas tokias kaip grįžti be ginklų,nebuti rebel ir pnš. Pasiūlymas grįžti galioja visada, ne tik likus vienam kaliniui. -Warden gali kurti ar sugalvoti įvairius savo žaidimus, tačiau jie turi būti logiški, sąžiningi,t.y neišskyrinėt tam tikrų žaidejų, taip pat jie negali buti beprasmiai ar nesąmoningi. Sukurtų žaidimų taisyklės turi būti išsamiai išdėstytos. -CT negali dalinti kaliniam freeday be priežasties. Atskiriem žaidėjam freeday galima duoti tik tuo atveju jei jie laimėjo tam tikra dieną ar žaidima, arba buvo nufreekilinti. - -Draudžiama duoti komandas kurių neimanoma įvykdyti ar bevykdant jas išgyventi. - Visas komandas warden privalo pasakyti aiškiai, negalima murmėti ar kraipyti komandų o po to sakyti jog sakei ne taip. - Warden privalo duoti komandą ar pradėti žaisti žaidimą iki grotu atsidarymo, kitaip diena laikoma laisvadieniu. - CT privalo padėti wardenui vesti dienas bei prižiurėti kalinius, lakstyti belekur po map negalima. - Vienu metu gali būti tik vienas warden. - Pradėti žaisti žaidimus ,vesti dienas, duoti tiesiogines komandas gali tik warden. Į minigame math quiz atsakynėti reikia su !math komanda, pvz: 96-94 i chata rašote !math 2 Negalima be priežasties naudoti serverio komandų tokių kaip /setrebel ar /painter /ff ir t.t Jeigu žemėlapyje kamerų durys yra kokie nors tai lazeriai,stiklai,grotos ar pnš. jos vis tiek yra durys, prižiūrėtojas neprivalo tiksliai identifikuoti kamerų durų/grotų. Pradėjus žaisti kokį nors žaidima privaloma susišaldyti ir laukti instruktažo apie žaidimą arba laukti kito nurodymo -Rebel- Žaidėjas padaręs dmg, nužudęs, pabėgęs, išėjęs iš kamerų prieš jų atsidarymą yra laikomas rebeliu (sukilėliu, maištininku) ir gali būti be perspėjimo nušautas. - Kalinys esantis gunroome, secretuose, įvairiuose tuneliuose kurie skirti pabėgimui iš kamerų taip pat laikomas rebeliu. - Pabėgęs kalinys (tas, kuris nėra šalia kitų kalinių kurie vykdo warden nurodymus) taip pat laikomas rebeliu ir jį galima šauti be perspėjimo. Pabėgelis gali paprašyt ar gali grįžt, tolimesnę eigą nusprendžia wardenas. -Deputy- Deputy yra wardeno padėjėjas. Mirus wardenui, deputy automatiškai tampa wardenu. Deputy privalo klausyti warden nurodymu lygiai taip pat, kaip ir kiti CT. -Deputy gali naudotis komanda /durys, bet negali to daryti be warden leidimo. Deputy gali naudotis kai kuriomis komandomis kurias gali atlikti ir warden, tačiau savivaliauti ( be warden leidimo, sutikimo, liepimo ) yra draudžiama. -Freeday- Ši diena yra laisvadienis, per ją kaliniai gali daryti ką nori, išškyrus eiti į gunroom. CT taip pat negali išeiti is gunroom kol freeday nesibaigė. CT gali šaudyti rebelius. Freeday turi tęstis nemažiau 4min nuo dienos paskelbimo. Freeday metu jokios komandos negalioja išskyrus dienos užbaigimo. Serveryje yra ir freeday-event diena,kuri parenkama su komanda /diena, kurios metu nei t nei ct negali daryti dmg vieni kitiem. Ši diena yra skirta tik tam kad susipažinti su žemėlapiu ar padaryti perikūrą.
 24. scag

  Del kalbejimo per mic

  Laikai TAB, right clickini, paspaudi ant vaiko nicko, block comm. Ir viskas
 25. Ziurekit labai nemalonu yra serveriuose zaisti kai kriokia visokie 10-meciai per mikrafa. .Ausis pradeda kraujuoti . Tai va butu pasiulimas bent n-14 padaryti . Nes ziauriai gadina zaidimo kokybe man ir kitiems .
 26. Mirus žaidėjas gali atsirespawninti ir žaisti Deathmatch prieš kitus mirusius žaidėjus. (Gyvi žaidėjai jų nemato). Tai galėtų sumažinti ghostinimo kiekį, bei žaidimas neprailgėtų belaukiant naujo round. Todėl lauksiu jūsų nuomonės ar reikia šios funkcijos serveryje.
 27. Išimti arrest plugina su tuo tazeriu nes jinai grina nesamonė Pridėti į žemėlapius Jb_Obama_v5 žemėlapį
 1. Rodyti daugiau veiklos
×
×
 • Create New...