Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Masinis UNBAN!

Šią helovyno naktį prisikels ne tik mirusieji, bet ir mūsų projekte užbaninti žaidėjai. Visiems žaidėjams suteikiamas antras šansas. (reklamuotojai ir kiti projektui pakenkę žaidėjai nebus UNBANINAMI).

Surf Combat GunXP, AutoRespawn!

Sukurtas naujas serveris, "Surf Combat GunXP, AutoRespawn", kuriame naudojami du surf_ski_2 žemėlapiai (su jail ir be jo).

KZ serveris!

Atnaujinome senąjį KZ serverį, rekomenduojame užsukti :)

Serveriai nuo šiol talpinami lietuvoje!

Perkelėme serverius į lietuvą. Nuo šiol serveriai bus matomi matomi per viešuosius žaidimo sąrašus ir sumažės visiems žaidėjams ping.

Kiečiausio Jailbreak Warden rinkimai!

Kiekvieną mėnesį renkame geriausius Jailbreak Warden. Daugiau informacijos rasite Jailbreak forumo skiltyje.
SVARBU! Nauji serveriai: Surf Combat GunXP!!
Serveriuose šiuo metu žaidžia 70 žaidėjai. (Rekordas 152 žaidėjai. )
Serverio pavadinimas
CS:GO Surf Combat
Žemėlapis
Dust 2 2011 Rampage
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27017
13% 4/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO AWP
Žemėlapis
Lego 2 Rampage
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27015
52% 25/48
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Deagle only
Žemėlapis
Deagle Box Hs
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27020
48% 19/40
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO 1v1
Žemėlapis
Hedge
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27016
34% 11/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Jailbreak
Žemėlapis
Kwejsi
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27018
31% 10/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO KZ
Žemėlapis
Generic
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27021
2% 1/48
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO ⭐Public⭐
Žemėlapis
Deagle7k
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27027
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO BHOP
Žemėlapis
Hectic Hare Hops Xdd
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27025
0% 0/24
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Surf Combat GunXP
Žemėlapis
Ski 2 Jail Rampage
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27030
0% 0/32
Jungtis

Radukas

Prižiūrėtojas (-a)
 • Pranešimų skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Radukas paskutinį kartą laimėjo Kovo 19

Radukas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

5

2 sekėjų

Apie Radukas

 • Gimtadienis 2004.02.19

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki Nuolatinė atranka į mūsų gretas, man atsmeniskai rodo, kad yra uzdaryta, todel sukuriau nauja tema cia. Sveiki, Rampage žaidėjai! Taigi artėjant vasaros laikui skelbiu nuolatine atranka į komandos gretas. Nepaslaptis , jog vasaros metu dažnai sukasi 0 skaičiukas to dėl pildome savo komanda naujais veidais ir ieškoma talentingų žmonių, kurie pasiruošę atiduoti savo laisva laiką ir norą. Vasaros metu nevisi gali sedėti prie kompiuterio ištisą dieną, todėl ieškome daugiau narių kad serveriai būtų aprūpinti prižiūrėtojais ir kuo aktyvesnia projekto komanda. Galima pabrėžti, kad ne ieškome žmonių dėl skaičiaus, todėl jeigu jūs negalėsite skirti bent 2 valandų per parą galite net nepildyti. Ko tikimės iš jūsų : Ne jaunesni kaip 14-15 metų, asmuo turi būti subrendęs ir puikiai žinantis ko tikisi iš mūsų. Supratimo ką reiškias žodis administratorius, žinantis komandas ir taisykles. Nebijote kalbėti tiek in game, tiek discord serveryje. Sugebantis suvaldyti tam tikra situacija serveryje. Skirti bent 2 valandas serveriams. Nesedėsite rankų sudėja ant stalo. Suteikiame papildoma šansa pakliūti į mūsų komanda, tačiau turite mokėti bent vieną iš apačioje išvardintu punktu : Mokate ir galėsite streaminti mūsų serverius (galime išmokinti, tik reikia sąlygų pačiam streaminimui) Mokate montuoti, filmuoti vaizdo įrašus susijusius su mūsų serveriais. Photoshop skillai. Ir kiti dalykai kurie prisidėtų prie projekto veiklos. Anketos šablonas : Slapyvardis : Radukas Jūsų amžius : 16 metu. Steam profilio linkas : https://steamcommunity.com/id/radukas19/ Trumpai papasakokite apie save: Esu draugiskas, pagarbus, mandagus, megstantis serveryje tvarka, labai aktyvus Ar teko būti RAMPAGE.LT DONATE ADMIN ir kaip jums sekėsi? ( 40-50% didesnis šansas patekti su DONATE ADMIN ) : Neteko, bet truksta labai nedaug (jewels), kad ji galeciau nusipirkti. Ar esate apskritai buvęs CS žaidimo administratorius? : Ne, bet labai noreciau pabandyti juo buti. Kiek laiko galite skirti mūsų serveriams vasaros metu (per savaitę)? : Per savaite, kiekviena diena po 2-7h ar daugiau. Isskyrus Liepos men. iskrendu atostogu 1 savaitei Kuom galite prisidėti prie projekto be prižiūrėjimo? : Noriu ji padeti tobulinti, padeti su eventais ir t.t. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kita kandidatą? : Nes esu aktyvus, megstantis tvarka, mandagus, gana gerai zinau tasykles, daznai sutinku zmoniu, kuriu susizengia taisyklems. Iš kur sužinojote ir radote rampage.lt projektą? : Atsiminiau sena (mirusi) projekta ir nusprendziau paieskoti nauju, taigi radau si tikrai nuostabu projekta Koks jūsų mėgstamiausias rampage serveris? Jailbreak, Surf Rekomendacija iš esamų prižiūrėtoju. (Tadžmahalas)
×
×
 • Create New...