Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Ilgai lauktas forumas startavo!

Ilgai visų laukiamas forumas startavo. Kviečiame užsiregistruoti, jeigu negaunate patvirtinimo laiško patikrinkite savo el.pašto brukalo/spam skiltį ir patvirtinkite jog tai nėra spam/brukalas. Įsijunkite kartu į diskusijas, dėkojame kad domitės mūsų serverių tinklu.
Serverių rekordas 30 žaidėjų
Serverio pavadinimas
Trouble in Terrorist Town
Žemėlapis
Hotwireslum
Serverio IP adresas
ttt.rampage.lt:27017
3% 1/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
Jailbreak (Kalėjimo ištrūkimas)
Žemėlapis
Prison Architect
Serverio IP adresas
jailbreak.rampage.lt:27018
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
ForFun (Daugiamodis serveris)
Žemėlapis
Bobiii Reborn
Serverio IP adresas
forfun.rampage.lt:27019
0% 0/32
Jungtis

f1lTz

Forumo narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2

Apie f1lTz

 1. f1lTz

  Nuolatinė atranka į mūsų gretas.

  Slapyvardis : Ed1s Jūsų amžius : 16 Steam profilio linkas :https://steamcommunity.com/profiles/76561198176848669/ Trumpai papasakokite apie save : esu kantrus, draugiškas, tačiau kartais griežtas. Ar esate apskritai buvęs CS žaidimo administratorius? : ne nesu. Kiek laiko galite skirti mūsų serveriams vasaros metu? : vasaros metu apie 8-10h, mokslo metais apie 4-5h. Jūsų gebėjimai, kurie galėtų padėti projektui : padėčiau sutramdyti žaidėjus nesilaikančius taisyklių, priminčiau taisykles žaidėjams. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kita kandidatą? : nes man nepatinka kai žaidėjai nesilaiko taisyklių. Iš kur sužinojote ir radote rampage.lt projektą? : iš facebook livestream. Koks jūsų mėgstamiausias rampage serveris? TTT ir JB
 2. f1lTz

  užmutintas be priežasties.

  @Prefix gal galėtum paskaityti ir pasakyti savo nuomonę?
 3. f1lTz

  užmutintas be priežasties.

  o neturėtu adminas serveriui patikti ir buti pavyzdys žaidėjams? (tu toks tikrai nesi..)
 4. f1lTz

  užmutintas be priežasties.

  galiu pasakyt kad tikrai nevienam man nepatinki..
 5. f1lTz

  užmutintas be priežasties.

  tu pagal save gal ir nemuti be priežasties tačiau gagini be priežasties..
 6. f1lTz

  užmutintas be priežasties.

  Čia tavo faktai?
 7. Sveiki, esu f1lTz ir šiandien žaidžiau TTT serveryje kai apie 23:30 buvau užmutintas Admino : Poseidonas. Žemėlapyje south park buvau pagrasitas poseidono, kad mane užtildys. žinant poseidono reputacija už neteisingus mute/gag nusprendžiau sakyt, kad poseidonas įvykdytų savo žodžius ir "užtildytų" mane. Pasikeitė žemėlapis į vieną iš minecraft žemėlapių ir aš toliau norėjau, kad jis įvykdytų savo žodžius, todėl nenustojau kalbėt. po poros minučiu Poseidonas norėjau, kad pasakyčiau, kad noriu būti užmutintas. aš šių žodžių niekada neištariau, tiesiog kartojau, kad užtildytu mane kaip grasinęs. Jis vis bandė priversti mane pasakyti, kad noriu būti užmutintas, tačiau aš taip ir nepasakiau. po minutės ar poros jis pradėjo aiškinti, kad mano sakymas "Tai užtidyk mane" jam tiko kaip mano noras būti užmutintas ir mane užmutino. vėliau atėjo Bisquito ir pradėjo kalbėti su Poseidonu už ką mane užmutino. Poseidonas teigė, kad pats norėjau būti užmutintas, žinodamas, kad to nenorėjau. Serveryja buvo dar keli žmonės : Poliana ir Tomas. Mes su Poseidonu tikrai nesame draugai, todėl manau jis tai padarė iš pykčio. https://imgur.com/a/YEeh9sQ Irodymas, kad reason "Prašė"
×
×
 • Create New...