Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Serveriai nuo šiol talpinami lietuvoje!

Perkelėme serverius į lietuvą. Nuo šiol serveriai bus matomi matomi per viešuosius žaidimo sąrašus ir sumažės visiems žaidėjams ping.

Kiečiausio Jailbreak Warden rinkimai!

Kiekvieną mėnesį renkame geriausius Jailbreak Warden. Daugiau informacijos rasite Jailbreak forumo skiltyje.
Serveriuose šiuo metu žaidžia 6 žaidėjai. (Rekordas 95 žaidėjai. )
Serverio pavadinimas
CS:GO Surf Combat
Žemėlapis
Ski 2
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27017
16% 5/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Bhop
Žemėlapis
3 Easy
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27025
4% 1/24
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO AWP
Žemėlapis
Kox
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27015
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO 1v1
Žemėlapis
Multi
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27016
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Jailbreak
Žemėlapis
Prison Architect
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27018
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Forfun
Žemėlapis
Cyber Course
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27019
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CSS ForFun
Žemėlapis
Rats Brb
Serverio IP adresas
css.rampage.lt:27015
0% 0/32
Jungtis

Shelby

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  48
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  16

Shelby paskutinį kartą laimėjo Sausio 14

Shelby turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

21

7 sekėjų

Apie Shelby

Asmeninė informacija

 • CSGO RANKAS
  SILVER
 • GINKLAS
  AK-47
 • PRAŽAISTA
  1000H

Paskutiniai profilyje apsilankė

938 profilio peržiūros
 1. Shelby

  JB Pasiūlymas

  Tam ir yra paslaugos Nenori ilgai laukti, įsigyk paslaugą
 2. Shelby

  AWP serveriui

  Palauksime daugiau nuomonių
 3. Iškelsim šį klausimą dar kartą į viršų, aptarsime visu galimus variantus ir pranešime.
 4. Pagal Jailbreak prižiūrėtoju nutarima laimėjo @Pelenis. Antra vieta pasiema @Gusteliss , o trečia vieta laimi @Squigga. Prašom susiekti ir pasiimti prizus. Nuo šiol TOP wardenai būs renkami tik nuo 10 registruotu narių, registruojamės iš naujo!
 5. Shelby

  JailBreak pasiulymai

  Į tai bus atsižvelgta, ačiū už pasiūlymus!
 6. Ieškau organizuotu žmonių, jeigu esi toks ir nori prisidėti prie projekto veiklos? susisiek su manim kuo greičiau!

 7. Ieškomi mix serverio organizatoriai, daugiau informacijos dm.

 8. Forumo taisyklės Už pažeidimus būsite griežtai baudžiami! Draudžiama forume naudoti keiksmažodžius, įžeidinėti kitus forumo lankytojus. Draudžiama reklamuoti kitus projektus. Draudžiama rašyti kelis pranešimus iškart, norinti pakeisti ar redaguoti turinį naudokite mygtuką "redaguoti". Draudziama cituoti kito forumo nario nuomonės ir po ja nieko neparašyti. Draudžiama rinktis "postus" , pranešimas turi sudaryti bent 5 žodžius. Griežtai draudžiama kurtis fake acc ir detis sau arba kitam nariui +rep arba -rep. Temos privalo būti sukurtos joms skirtose vietose. Griežtai draudžiama skelbti ir platinti kitų forumo lankytojų asmeninė informaciją (gyvenamąją vietą, tikrus vardus ar pavardes, IP adresus ir kt.). Draudžiama mūsų svetainėje talpinti visus failus kuriuose yra virusai bei platinti žaidimą palengvinančias programas. Forume privaloma registruotis tokiu pat slapyvardžiu kaip ir serveryje. Kiekvienas forumo lankytojas atsako už savo turinį. Kuriant temą, temos pavadinimas turi atspindėti temos turinį. Avataro ir parašo nuotraukose negali būti publikuojama nuogybės ir pornografija bei kiti projektai. Įkeliami paveikslėliai į postus, avatarą, parašą, komentarą, profilio informacijos laukelius turi būti draugiški epilepsijai (nemirkčiojantys įvairiomis spalvomis, taip pat negali būti per dažnai keičiamas spalvų kontrastas) Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo bausmės! Administracija pasilieka teisę bet kada pakeisti/redaguoti taisykles
 9. Temų kūrimas, turinys: Temos turinys turi atitikti temos pavadinimą. Draudžiama minėti ar kitaip reklamuoti kitus projektus. Tema, kurios turinys nieko neišmoko, padaryta atmestinai, neatitinka forumo taisyklių ar sukurta neatitinkamoje vietoje yra perkeliama į atitinkamą skiltį arba trinama be perspėjimo, o jos autorius baudžiamas. Tema nesusijusi su pamoka trinama, o jos autorius baudžiamas. Temos neatitinkančios reikalavimų bus trinamos, o jos autorius baudžiamas. Pamokoje patalpintoms nuotraukoms, linkams, video ir t.t jeigu yra pasenus ( neatsidaro ) temą triname. Siūlome nuolat jas atnaujinti. Draudžiama kopijuoti pamokas iš kitų skilčių. Pamoka turi būti sukurta jūsų pačių. Jeigu jūsų tema neaktyvi 2 savaitęs, ji bus užrakinama. Komentavimas: Komentaras turi būti susijęs su temos turiniu (klausimai susiję su pamokomis, pamokos papildymas ir t.t.). Komentuojant temose nerašinėti bereikšmių pranešimų, tokių kurie neturi jokios prasmės: „...“ (pvz: gera pamoka, mldc taip ir toliau kurk tokias pamokas ir t. t.). Savo nuomonę (patiko, nepatiko) galite išreikšti su +/- reputacijos sistema. Forumo nariams draudžiama „freepostinti“, t.y, rašyti komentarų kaip "gera" "zjbs" "mldc" ir t.t. Komentuojant nevartoti keiksmažodžių ir neįžeidinėti kitų.
 10. Shelby

  Welcome to Pages

  Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the Invision Community. View our Pages documentation
×
×
 • Create New...