Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Serveriai nuo šiol talpinami lietuvoje!

Perkelėme serverius į lietuvą. Nuo šiol serveriai bus matomi matomi per viešuosius žaidimo sąrašus ir sumažės visiems žaidėjams ping.

Kiečiausio Jailbreak Warden rinkimai!

Kiekvieną mėnesį renkame geriausius Jailbreak Warden. Daugiau informacijos rasite Jailbreak forumo skiltyje.
Serverių rekordas 35 žaidėjų
Serverio pavadinimas
CS:GO TTT
Žemėlapis
Floodzone 2
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27015
3% 1/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO 1v1
Žemėlapis
Dust 2014
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27016
0% 0/24
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Jailbreak
Žemėlapis
Undertale V1c
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27018
0% 0/32
Jungtis

Geriausiai įvertinti

 1. Shelby

  Shelby

  Administratorius


  • Reputacijos taškai

   2

  • Pranešimų skaičius

   22


 2. Tortonas

  Tortonas

  Prižiūrėtojas (-a)


  • Reputacijos taškai

   2

  • Pranešimų skaičius

   6


 3. Dynamit

  Dynamit

  Prižiūrėtojas (-a)


  • Reputacijos taškai

   2

  • Pranešimų skaičius

   5


 4. Gr1zas

  Gr1zas

  Administratorius


  • Reputacijos taškai

   1

  • Pranešimų skaičius

   8Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2019.11.07 visose srityse

 1. 2 Karmos taškai
 2. 2 Karmos taškai
  Steam ID : https://steamcommunity.com/profiles/76561198440102929/ Koks yra jūsų amžius? : 14m. Kokia jūsų patirtis? : Esu buves anksčiau wardenu ir t.t. Kur galima rasti taisykles, ar mokate jas? : Taisykles galima rasti forume o, taisykles moku.
 3. 1 Karmos taškas
  Jailbreak renka naują TOP Warden! Organizatoriai: Rampage.lt projektas Eventas baigiasi: Kiekvieno mėnesio 29 - 31 d. Eventas yra prieinamas: TIK Rampage.lt žaidėjams Evento finansavimas: Iš žaidėjų paramos! Jūsų užduotis: Iniciatyvos parodymas, dienų vedimas būnant Wardenu, taisyklių mokėjimas ir ne pasimetimas kylant sumaiščiai... Noras būti geriausiu Rampage.lt Jailbreak serverio dienų vedėju ir parodyti, kad šitas serveris yra UNIKALIAUSIAS! Aukso grynuolis - naujų dienų sugalvojimas, pristatymas. Diena negali būti pavadinta jūsų vardu (pvz. Shelby diena) Taisyklės: Būtinas mikrofonas. Turi būti subrendęs balsas (N-12). Reikia mokėti taisykles ir nepasimesti žaidime. Registracija: Visi kurie užsirašė galės dalyvauti jei sutinka su reikalavimais. Užsirašę privalo mokėti taisykles ir kaip vesti dienas, mokėti valdyti Warden meniu ir žinoti map'us. Reikalavimai - Subrendęs balsas, patirtis, mikrofono turėjimas, taisyklių mokėjimas. Vaikų reikalavimai - Ne "cypsiaus balsas", patirtis, mikrofonas, taisyklių mokėjimas, N-12. Laimėtoją išrinks: Žaidėjai. Vertins: Rampage.lt administracija ir prižiūrėtojai. Vertinimai: Už puikiai pravestą dieną Warden gauna 3 balus. Už T sukilimo numalšinimą gauna 2 balus. Už pagalbininko praradimą gauna -1 balą. Už round pralaimėjimą gauna -2 balus. Už T kill gauna po 1 balą. Vėliau visi balai bus susumuoti ir bus parašytas įvertinimas. Daugiausiai surinkęs balų Wardenas laimi. Prizai: 1 Vieta - CS:GO Keys, Discord rolė, išskirtinė rolė serveryje + VIP 30d. 2 Vieta - CS:GO Skin + VIP 30d. 3 Vieta - VIP 30d. Copy paste: Steam ID : Koks yra jūsų amžius? : Kokia jūsų patirtis? : Kur galima rasti taisykles, ar mokate jas? :
×
×
 • Create New...