Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Serveriai nuo šiol talpinami lietuvoje!

Perkelėme serverius į lietuvą. Nuo šiol serveriai bus matomi matomi per viešuosius žaidimo sąrašus ir sumažės visiems žaidėjams ping.

Kiečiausio Jailbreak Warden rinkimai!

Kiekvieną mėnesį renkame geriausius Jailbreak Warden. Daugiau informacijos rasite Jailbreak forumo skiltyje.
SVARBU! Nauji serveriai: TTT, Zombie Escape!
Serveriuose šiuo metu žaidžia 72 žaidėjai. (Rekordas 152 žaidėjai. )
Serverio pavadinimas
CS:GO TTT
Žemėlapis
Aim Awp Jb Mg Surf Zm
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27022
25% 8/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Surf Combat
Žemėlapis
10xinfernohq R 4
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27017
22% 7/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Bhop
Žemėlapis
Dream 2
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27025
17% 4/24
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO AWP
Žemėlapis
Castles
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27015
44% 21/48
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Deagle only
Žemėlapis
Deagle7k Elevator
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27020
43% 17/40
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO ⭐Public⭐
Žemėlapis
Dust 2
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27027
41% 13/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO 1v1
Žemėlapis
Graffiti
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27016
2% 1/42
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Zombie Escape
Žemėlapis
Greencity
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27026
3% 1/40
Jungtis
Serverio pavadinimas
CS:GO Jailbreak
Žemėlapis
Jail Texture City
Serverio IP adresas
csgo.rampage.lt:27018
0% 0/32
Jungtis
Serverio pavadinimas
CSS ForFun
Žemėlapis
Arcs Multigames
Serverio IP adresas
css.rampage.lt:27015
0% 0/32
Jungtis
Haxters

JailBreak Dienų Žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Forumo narys (-ė)
Haxters
11
Pranešimų
+12
Reputacijos
  • MIESTAS:

    eqhqxzohoj531.jpgeqhqxzohoj531.jpgeqhqxzohoj531.jpgeqhqxzohoj531.jpgeqhqxzohoj531.jpg

9VJJPAK.png

Specifinių dienų ir žaidimų komandos (pvz: paskutinė reakcija pašokt) galioja TIK per tą specifinę dieną arba žaidimą. Visos komandos, pasakytos bet kokios dienos ar žaidimo metu, nustoja galioti po dienos ar žaidimo. Wardenas, norėdamas pradėti žaidimą ateityje, pvz. iš karto, po žaidžiamo žaidimo, gali duoti tokią komandą, bet tai turi padaryti dar prieš pradėdamas pirmąjį žaidimą. PVZ.: "Iš karto, kai baigsime žaidimą Saimonas Sako, pradėsime žaisti žaidimą Pirma ir Paskutinė Reakciją. Žaidžiam žaidimą Saimonas Sako."

Specifinės dienos metu privaloma žaisti/vykdyti tą dieną, o ne daryti nesąmones ar įvairius pašalinius dalykus. Taip pat, pradėjus tam tikrą specifinę dieną privaloma ją ir žaisti.

Jeigu nebuvo duota jokia komanda iki kamerų grotų atsidarymo ar nebuvo pradėtas koks žaidimas, diena laikoma laisvadieniu ( Freeday )

Žaidžiam / Žaisim nėra ta pati komanda - Žaidimas pradedamas, jei Wardenas naudoja "Žaidžiam / dabar žaisim / pradedam žaisti". Komanda "Žaisim" galima naudoti, norint pradėti žaidimą tam tikru momentu, pavyzdžiui, atsidarius kamerom ar panašiai.

Draudžiama trukdyti vesti dienas, pvz: leisti muziką, rėkti į mikrofoną.

Mirusiam draudžiama pasakinėti kur yra kiti žaidėjai nebent tas žaidėjas pažeidžia tam tikro žaidimo/dienos taisykles. Taip pat negalima pasakinėti kiek kas turi HP, kokį ginklą turi ir pnš.

 

 

»Serverio dienos«

 

Laisva Diena [Freeday]

 

  Ši diena yra laisvadienis, per ją kaliniai gali daryti ką nori, išskyrus eiti į gunroom. CT taip pat negali išeiti is gunroom kol freeday nesibaigė. CT gali šaudyti rebelius. Freeday turi tęstis nemažiau 4min nuo dienos paskelbimo. Freeday metu jokios komandos negalioja išskyrus dienos užbaigimo. Serveryje taip pat yra ir freeday-event diena kurios metu niekas negali daryti dmg, ši diena skirta susipažinti su žemėlapiu arba padaryti perikūrą.

 

Kamerų diena

 

Taigi ši diena yra skirta, kai kaliniai ištisai nusižengia ar tiesiog neklauso... Warden privalo pasakyti "Kamerų diena". Tuomet jis turi duoti komandą, kuri galios visos kamerų dienos metu. Pvz. tupite kamerų, galiniuose kampuose ir nejudate. Prižiūrėtojas eina per kameras ir tikrina ar visi kaliniai klauso jo nurodymų. Kamerų diena baigiasi, kai prižiūrėtojas ją baigia. Per šią dieną tiesioginės komandos, žaidimai, kitos komandos negalioja, išskyrus dienos užbaigimo komanda. Prižiūrėtojui draudžiama įeiti į kamerą provokuoti žaidėjo. Wardenui mirus per kamerų dieną, diena automatiškai baigiama.

 

Gaudynės

 

Pradedant šią dieną warden privalo kaliniams duoti mažiausiai 30sek. laiko išsibėgioti (laikas skaičiuojamas nuo kamerų grotų atidarymo). Prižiūrėtojai tuo tarpu turi būti gunroome, kol negaudoma galima šaudyti kalinius įėjusius į gunroom. Kai diena jau prasideda, warden privalo duoti įspėjimą jog jau gaudo kalinius. Prižiūrėtojai gali naudotis tik peiliu ir privalo gaudyti kalinius. Kaliniai negali slėptis ar campinti vienoje vietoje. Vienoje vietoje kalinys gali išbūti daugiausiai 3-10sek(Priklauso nuo Warden). Šokinėjimas vietoje, vaikščiojimas su SHIFT ar atsitūpus bei kitoks maivymasis yra neskaitomas kaip judėjimas. Per šią dieną negalioja tiesioginės komandos. Likus vienam kaliniui yra žaidžiamas !lr. Kitu atveju, jei pasibaigus laikui lieka daugiau nei vienas kalinys, yra vedama paprasta diena. Wardenui mirus gaudynių metu, diena tęsiama automatiškai.

 

Slėpynės


Kaliniams yra duodamas laiko tarpas pasislėpti (mažiausiai 50sek. nuo kamerų grotų atidarymo). Per duotą laiką, kol kaliniai pasislepia, prižiūrėtojai privalo likti gunroome ir negali žiūrėti per duris ar langus kur slepiasi kaliniai, kalinius įėjusius į Gunroom, kol policininkai dar neieško, galima nušauti. Kaliniams draudžiama slėptis kamerose bei healroom'e. Per šią dieną, prižiūrėtojai ieško jūsų naudodami ginklus, o kaliniai turi teisę priešintis su peiliu. Per šią dieną tiesioginės komandos negalioja. Jokie žaidėjai negali pasakinėti, kur yra kiti. Likus vienam kaliniui yra žaidžiamas !lr. Kitu atveju, jei pasibaigus laikui lieka daugiau nei vienas kalinys, yra vedama paprasta diena, visus rebel‘ius CT gali nušauti. Wardenui mirus slepynių metu, diena tęsiama automatiškai.

Per slėpynių diena, draudžiama healintis (išimtis jei žaidėjas panaudojo /vipmeniu ir pasirinko hp anksciau laiko, nei buvo pradėta diena) 

Bausmė [ Slay ]


Ginklų diena [Gunday]

 

Prižiūrėtojai pasiėmę ginklus turi rezervuotis sau kambarį arba patalpą (negalima rinktis Gunroom, jo prieškambario, Healroom, Secret rooms, Teleports), vietų iš kurių matosi didelė žemėlapio dalis, taip pat labai didelių plotų (lauko ar pnš. jei kiemas nedidelis, jį rinktis galima.) Gydytis prižiūrėtojams ir teroristams ginklų dienos metu taip pat draudžiama. Kaliniai turi nušauti prižiūrėtojus. Per šią dieną visos granatos kurios tiesiogiai trukdo prižiūrėtojams ar kaliniams yra draudžiamos.  Teroristai privalo bandyti žudyti pareigūnus, Bausmė (Slay). Per šią dieną tiesioginės komandos negalioja. Wardenui mirus per ginklų dieną, diena tęsiama automatiškai.


Lobio diena


Prižiūrėtojai turi paslėpti viena ginklą žemėlapyje (Privaloma įvardinti ginklo pavadinimą). Kai prižiūrėtojai atidaro kameras kaliniai siekia kuo greičiau rasti ginklą ir laimėti šį žaidimą. Kalinys suradęs ginklą drąsiai eina į ginklų kambarį kuriame yra prižiūrėtojai ir jį išmeta. Kalinys atnešęs ginklą, kitą dieną gauna laisvą. Per šią dieną prižiūrėtojai paslėpę ginklą turi likti ginklų kambaryje arba bus baudžiami (Slay). Kaliniai negali priešintis kol diena nėra pasibaigusi. Kalinį, kuris įeina į ginklų kambarį be rastojo ginklo rankoje, prižiūrėtojas gali nušauti. Per šią dieną tiesioginės komandos negalioja. Diena baigiasi, kai kalinys randa ginklą ir atneša jį į ginklų kambarį. Wardenui mirus lobių diena baigiasi automatiškai.
Kaliniui pasipriešinus per lobio dieną dovanojamas
BAN 60min! (prižiūrėtojas gali liepti kaliniams vykdyti komandas kol dar nėra paslėptas ginklas pvz: tupėkite galiniuose kameros kampuose. Neklausantį ar pabėgusį ankščiau, nei ginklas yra paslėptas galima nušauti). Per lobio dieną mirusiems žaidėjams draudžiama pasakyti kur paslėptas ginklas, baudžiama [60min MUTE/GAG]

 

Zombių diena

 

Per šią dieną prižiūrėtojai privalo apsiginti nuo tupinčių ar LĖTAI vaikščiojančių kalinių. Kaliniai gali naudoti tik peilius. Kaliniai per šią dieną privalo gaudyti pareigūnus - negaudantys pareigūnų gauna (Slay). Šokinėti kaliniams per Zombių dieną yra draudžiama. Prižiūrėtojui pamačius, kad kalinys šokinėja ar užlipa ten, kur užlipti be pašokimo neįmanoma, galima jį nušauti. Prižiūrėtojai negali užlipti ten kur jų nepasiektų kaliniai, kitaip (Slay). Pasibaigus zombių dienai, rebeliu nušauti negalima. Per šią dieną tiesioginės komandos negalioja. Wardenui mirus Zombių dienos metu, diena tęsiama automatiškai .
Gydytis prižiurėtojam per šią dieną yra draudžiama, bausmė (Slay)!

 

Spartos diena

 

Kaliniai yra suleidžiami į vieną vietą. Tada, kai prižiūrėtojas, vedantis dieną, pasako "SPARTA" kaliniai puola prižiūrėtojus. Per šią dieną prižiūrėtojai gali naudoti tik pistoletus su spec. efektu, o kaliniai tik peilius. Pasibaigus laikui visus Rebel‘ius galima nušauti ir toliau yra vedama paprasta diena. Per šią dieną tiesioginės komandos negalioja. Wardenui mirus per spartos dieną, diena tęsiama automatiškai.
Kaliniui panaudojus šaunamąjį ginklą per Spartos dieną dovanojamas ban‘as 60 minučių! Prižiūrėtojui, be priežasties nušovusiam teroristą, taip pat dovanojamas 60 ban'as!

 

Išlikimo diena

 

 Paskelbus šią dieną Wardenas su kitais pareigūnais bėga į žemėlapyje esantį Healroomą ir privalo likti jame iki laikmatis rodys 16:00. Atsidarius kamerų grotom teroristai bėga į Gunroomą ir renkasi savo ginklus. Praėjus 45 sekundėm po kamerų atidarymo yra įjungiamas boksas ir teroristai kovoja su savais. Jei po 16:00 dar yra daugiau nei vienas T, tai Wardenui pasakius, CT gali eiti jų ieškoti ir juos šaudyti. Teroristai negali žudyti CT kol jie neina ieškoti kalinių, po to priešintis galima. Teroristai negali daryti sąjungų tarpusavyje, kitaip (Slay T kurie sąjungoje). T kurie įeina į Healroom gali būti nušauti, Camperius galima Slayinti. Diena baigiasi likus vienam žaidėjui arba Wardenui ją užbaigus. Wardenui mirus Išlikimo dienos metu, diena tęsiama automatiškai. Kaliniui pasipriešinus prieš prižiūrėtoją iki round pabaigos, arba iki ieškojimo, dovanojamas BAN 60 minučių!

Medžioklės diena

 

Kaliniai suvaromi į baseiną ir jame gali laisvai judėti, iš jo išlipti negali. Pradėjus žaidimą kaliniai neria į vandenį ir plaukioja panėję. Kai pradeda trūkti oro, galima išlįsti jo įkvėpti, o medžiotojas pamatęs išlindusius kalinus pradeda į juos šaudyti, jeigu nepataiko, kalinys išgyvena ir plaukioja toliau. Į kalinius šaudyti gali tik prižiūrėtojas, vedantis dieną.

 

Ryklio diena

 

Visi kaliniai suvaromi į baseiną, jame jie gali laisvai judėti, bet iš jo išlipti negali. Vienas iš paskirtų CT būna ryklys ir gaudo kalinius baseine su peiliu, tačiau jis gali juos pjaustyti tik su pirmuoju pelės mygtuku. Kaliniai šios dienos metu priešintis negali tik būnant baseino vandenyje. Baseinas negali būti mažas, jame turi būti daug laisvos vietos plaukiojimui.
Kaliniui pasipriešinus per ryklio dieną būnant baseine dovanojamas BAN 30 minučių!

 

» Serverio žaidimai «

Serverio žaidimams pradėti skirti žodžiai "Žaidžiam", "Dabar žaidžiam", "Pradedam žaisti". Jie visados turi eiti sakinio arba frazės, kuria norima pradėti žaidimą, pradžioje. Jeigu žaidimą Wardenas nori pradėti nustatytu laiku arba po nustatytos komandos, jis naudoja būsimąjį laiką. (Pvz. Po mano komandos "GO" žaidžiam žaidimą Saimonas sako.)
Pradėjus žaisti žaidimą, kaliniai privalo susišaldyti, pelytę gali judinti.

(Po Saimono komandos "Susišaldyti" Kaliniai negali judinti pelytės.)

 

 

Sugalvok Sakinį

Prižiūrėtojas vedantis žaidimą pasako žodį, tada kiekvienas kalinys paeiliui turi sugalvoti kuo įdomesnį sakinį su tuo žodžiu. Prižiūrėtojai renka įdomiausią sakinį, geriausią sakinį sugalvojęs žmogus patenka į kitą etapą (kiek bus etapų ir kiek kalinių pereis į kitą etapą, nustato prižiūrėtojas atsižvelgdamas į likusių gyvų kalinių skaičių). Žaidimo metu sukinėtis galima, nebent būtų uždraudęs prižiūrėtojas.

Karšta Bulvė

Kaliniams duodamas prižiūrėtojų ginklas be kulkų. Tada kaliniai paskirtoje patalpoje laksto ir meto tą ginklą vieni kitiems. Kalinys, turintis ginklą privalo tą ginklą įmesti kitam per 10 sekundžių. Jei kalinio išmestas ginklas neįkrenta kitam žaidėjui, ginklą metęs kalinys turi vėl jį paimti ir toliau jį mėtyti kitiems. Nespėjęs įmesti ginklo kitam per 10 sekundžių bus nušaunamas be perspėjimo. Tada kitas arčiausiai esantis kalinys turi paimti ginklą ir žaidimas tęsiasi toliau. Kaliniai išėję iš paskirtos patalpos bus nušaunami be perspėjimo.

1 2 3 ... Žaidimas
Prižiūrėtojas, vedantis dieną, pasako, koks skaičius atitinka kokią komandą. Pavyzdžiui 1 - pašokti, 2 - tūpti, 3 - atsistoti (Galima pridėti ir daugiau skaičių, bet žaidimo pavadinimas nuo to nesikeičia). Tada prižiūrėtojas sako tuos skaičius ir tikrina, ar žaidėjai teisingai atlieka reikiamas komandas. Suklydę, neatlikę veiksmo arba atlikę nereikalinga veiksmą kaliniai turi būti nušaunami. Wardenas taip pat gali pridėti taisyklę, kad paskutinis atlikęs komandą būtų nušaunamas. (Žaidimo metu sukinėtis galima, nebent būtų uždraudęs prižiūrėtojas.)

Alias Žaidimas

Žaidimas vyksta gan paprastai, vienas iš prižiūrėtojų sugalvoja žodį ir nesakydamas to žodžio šaknies turi visaip apibūdinti tą žodį. Leidžiama pasakyti spalvą, formą, dydį ar kitus daiktą apibūdinančius požymius. Pirmas atspėjęs žodį kalinys atskiriamas nuo kitų, toliau žaidžia tik likę. Kaliniai (nuo 1 iki 3 Wardeno nuožiūra), kuriems nei karto nepavyko pirmiems atspėti žodžio, miršta.

Klausimanija

Pirmas būdas: Prižiūrėtojas atrenka dvi platformas, kurių viena turi būti "teisingas" o kita "neteisingas" atsakymai. Tuomet jis užduoda klausimą ir kaliniai per Wardeno duotą laiką turi pasirinkti, ant kurios platformos nori būti, ir atsistoja ant jos. Neteisingai atsakę žaidėjai turi būti nužudomi.
Antras būdas: Wardenas užduoda klausimus, ir į juos atsakę kaliniai patenka į kitą etapą, arba laimi žaidimą.
Negalima klausti to ko žaidėjai negalėtu atsakyti. Pvz.: Koks mano ūgis, kiek man metų, ar turiu brolį? ... Prižiūrėtojas uždavinėdamas tokius klausimus susilauks
Slay arba BAN. Tiesioginės komandos per klausimaniją galioja.
Kalėjimo prižiūrėtojas, vedantis dieną, gali šiek tiek koreguoti taisykles (pavyzdžiui keisti išgyvenimo sąlygas ar panašiai.)

Aukštyn - Žemyn

Kai prižiūrėtojas, vedantis dieną, pasako "Aukštyn", kaliniai privalo atsistoti, kai pasakoma "Žemyn", kaliniai turi atsitūpti.
Prižiūrėtojas gali pasakyti "Keičiamės" ... Tuomet viskas apsiverčia aukštyn kojomis (Aukštyn = Tūpt, Žemyn = Stoti).
Komandos neatlikę arba suklydę bus nušauti.

Maisto Parduotuvė

Visi kaliniai turi išsirikiuoti prie sienos ir žiūrėti į ją. Warden gali sakyti tris rūšis [Valgomas, Nevalgomas, Geriamas].

Wardenui pasakius.:
Valgomą - Žaidėjas atsisuka į jį.
Nevalgomą - Žaidėjas nusisuka nuo jo.
Geriamą - Žaidėjas žiūri aukštyn.
Žaidėjas kuris suklydo ir kuris paskutinis atliko veiksmą turi būti nušautas
[Negalima daryti nuolaidų/atleidimų]

Kelionės Taškas

Kaliniai yra suvaromi į vieną tašką, tada Warden turi pasakyti: Žaidžiam žaidimą "Kelionės tikslas". Teroristai gali laisvai sukiotis, bet negali judėti iš vietos. Wardenas turi nurodyt vietą kur yra kelionės tikslas į ją pašaudydamas arba tiksliai ją aprašydamas. Wardenas turi nurodyti po kokios komandos kaliniai turi vykdyti užduotį, t.y. bėgti į tą tašką. Teroristai, atbėgę į nurodytą tašką turi jame sustoti, ten stovėdami jie gali sukioti pelę. Paskutinis atbėgęs į tašką miršta. Teroristas, bėgantis kitur, nei į kelionės tikslą, nušaunamas.

Peilis į aukštį

Kaliniai yra išrikiuojami wardeno palei sieną, tada wardenui pasakius žaidėjo nickname, tas žaidėjas privalo pašokti ir įpjauti kuo aukščiau (ir taip su kiekvienu kaliniu). Laimi tie kaliniai, kurių ipjovimai yra aukščiausiai. Laimėsiančiųjų skaičių nustato wardenas. (Žaidimo metu galima laisvai judinti pelytę, netbent uždraustų prižiurėtojas). Per šį žaidimą žaidėjai, kurie pasiėmė gravity per vipmeniu, vertinami atskirai nei žaidėjai be gravity.

 

» !LR - Last request taisyklės «

 

LR metu draudžiama naudoti vipmeniu. [Slay, jei kartojasi BAN 15min]

Gun Toss - Nuo SUTARTOS vietos metamas ginklas. Kalinys privalo mesti pirmas, kad parodytų tikslų metimo būdą. Toliau numetęs laimi. Kitas miršta. Už pasipriešinimą pralaimėjus, nušovus laimėjusį, taip pat ir už kitokį sukčiavimą dedamas banas. [30min]

Dodgeball - Žaidėjai mėto Flashbang vienas į kitą. Kas pataiko išgyvena, o kitas miršta. [BAN 30min]

Per !Lr privaloma žaisti pasirinktą žaidimą, draudžiama specialiai tempti laiką. [Slay, jei kartojasi BAN 10min]

Jeigu laimėjote dieną ir norite būti Rebelis, negalima pulti CT, kol per !Lr nepasirinkote "Rebel". Padarius damage pareigūnui, pareigūnas turi teisę nušauti teroristą, tačiau pareigūnai negali provokuoti teroristo padaryti damage (būti visą laiką įlindus į teroristą, šokinėti per jį ir t.t.). Jei pasirinkote būti rebel'iu, negalima camp'inti, reikia ieškoti CT, o ne tupėti vienoje vietoje. Provokuojantis pareigūnas bus baudžiamas [Slay] Nepasirinkęs LR ir nužudęs pareigūną teroristas baudžiamas[60min BAN]

Kalinys pabėgęs iš bet kokio žaidimo turi būti nušautas, nesvarbu jei jis lieka paskutinis. Jei parašo !Lr jį privaloma žaisti, kai baigia, T galima nušauti [Warden suteikęs galimybę parašyti LR gauna Slay, jeigu kartojasi CTban 10min]

Per !Lr draudžiama naudoti Heal

Paskutinis likęs gyvas teroristas negali žudyti CT be !Lr.

Tiesioginės komandos per !Lr negalioja, išskyrus tą atvejį kai yra tempiamas laikas, tokiu atveju wardenas gali pasakyti kaliniui per tam tikrą laiko tarpa ( normalų, ne 1 sekundę ) pavyzdžiui per 10s pasirinkti !Lr.

!Lr metu kiti žaidėjai trukdyti negali, pavyzdžiui vykstant Shot4Shot stoveti tarp dviejų žaidėju.

 

» Saimonas sako «

 

Žaidimas pradedamas Wardenui pasakius komandą "žaidziam/žaisim(priklausomai nuo kada) Saimonas sako". Wardenas pradėjęs šį žaidimą privalo pasakyti "Saimonas sako kad aš esu Saimonas", be šios komandos bet kokios "Saimonas sako" komandos negalioja.

Vienu metu galima žaisti tik vieną "Saimonas sako"

Tiesioginės komandos žaidimo metu galioja tik tada, kai jas pasako Saimonas.

Žaidimas užbaigiamas tik tada, kai Saimonas tai pasako ar Wardenas miršta.

Pašalinių veiksmų, kurių Saimonas neliepė daryti, atlikti negalima, galima atlikti tik tuos veiksmus kuriuos Saimonas liepė, pavyzdžiui pasakius sueiti ant x objekto, ant kurio reiktų pašokti norint ant jo užlipti, ant jo užšokti negalima, tokiu atveju reiktų likti stovėti prie objekto x.

Prieš užbaigiant Saimoną, privaloma užbaigt kitus žaidimus kurie buvo pradėti žaisti Saimono metu, pavyzdžiui reakcijos.

Saimono metu galima sukinėtis nebent Saimonas būtų pasakęs komandą kurios metu sukinėtis negalima

Wardenui pasakius jog pradedamas žaisti Saimonas ir pasiskelbus Saimonu, jeigu komanda nebuvo nutraukta galima iskarto duoti komandą, šis derinukas atrodytų štai taip: Saimonas sako kad aš esu Saimonas, tupit nejudat.

Saimono komandos galioja tik per Saimonas sako žaidimą

Pasakius Saimonas sako ne "Saimonas  sako" žaidimo metu, komandos nesiskaito kaip tiesioginės ir jų nevygdote pvz: ( Saimonas sako žaidžiame pirma ir paskutinę reakcija) <-- Ši komanda negalioja.

 

 » Pirma ir paskutinė reakcija «

Šio žaidimo negalima žaisti, jeigu nuo roundo pradžios nėra praėja 4min, kitaip bausmė (Ispėjimas - Slay, jei kartojasi 15min ctban) 

 Per šį žaidimą, kai Warden'as pasako "Paskutinė reakcija + kokia nors komandą", paskutinis kalinys atlikęs duotą komandą, miršta. Kai pasako "Pirma reakcija + kokia nors komandą", pirmas kalinys atlikęs duotą komandą, miršta. Komandos turi būti duodamos sąmoningai, t.y visiems turi būti tos pačios sąlygos įvykdyti komandai.

 Negalima iškreipinėti "Paskutinė reakcija" arba "Pirma reakcija" žodžių. (Komanda pradedant žaidimą "Žaidžiame pirmą ir paskutinę reakciją")

Per šį žaidimą galioja tik reakcijos komandos, t.y tiesioginės komandos kaip susišaldot negalioja.

Pradėjus žaisti reakcijas, kitų žaidimų pradėti negalima. Reakcijas galima žaisti Saimono metu, šiuo atveju prieš duodamas reakciją, Wardenas privalo pasakyti Saimonas sako, pvz: Saimonas sako paskutinė reakcija tūpt.

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...